ELGATO HD60 S

ELGATO HD60 S

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: ELGATO

AVELGVG00000001

Nowy produkt

962,99 zł

Przepraszamy, obecnie ten produkt nie jest dostępny na stanie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat jego dostępności.

Zapytaj o produkt

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
ELGATO HD60 S

ELGATO HD60 S

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis ELGATO HD60 S


Idź Stwórz

  • Stale rozwijasz swoje treści. Przesyłaj strumieniowo i nagrywaj najlepsze momenty w grach dzięki HD60 S i wykorzystaj ostateczny fundament, aby pokazać, do czego naprawdę jesteś zdolny.

Natychmiastowa wydajność

  • Dzięki gładkiemu wyglądowi zewnętrznemu, opływowym krzywiznom i efektownemu paskowi stanu LED, HD60 S przewyższa wyglądem. Ale prawdziwa moc tkwi w środku. Oszałamiająca jakość 1080p60 nie pozostawia wątpliwości, że myślisz poważnie o swoim rzemiośle, a najnowocześniejsze, odwracalne złącze USB-C umożliwia błyskawiczne podłączenie. To gra typu plug'n'play przeniesiona na wyższy poziom - dosłownie.

Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe

  • HD60 S jest wyposażony w niezawodne, wysokowydajne połączenie USB 3.0, dzięki któremu funkcja Instant Gameview jest po raz pierwszy dostępna na zewnętrznym urządzeniu do przechwytywania. Teraz Twój strumień jest zasilany przez doskonałą technologię o niskim opóźnieniu, która umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie pracy na Twitchu lub YouTube.

Natychmiastowe nagrywanie

  • Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami, zaprezentować najważniejsze wydarzenia lub podzielić się całą swoją historią w miarę jej rozwoju? Dzięki HD60 S wykorzystaj moc zaawansowanej akceleracji GPU, aby bezproblemowo nagrywać godziny rozgrywki. Następnie uzyskaj dostęp do swoich treści dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz i od razu twórz historię

Natychmiast Ty

  • Uchwycenie rozgrywki to dopiero początek. Dzięki beztarciowej wydajności HD60 S daje Ci przewagę, dzięki czemu możesz udoskonalić swoją produkcję i wyróżnić się na tle innych. Twoja publiczność to zauważy.


EAN: 0813180020306
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1GC109901004
Rodzaj kontrolera: USB 3.0
Interfejs: HDMI
Wymiary: Wysokość 19 mm Szerokość 112 mm Głębokość 75 mm
Waga: 106 g
Pozostałe parametry: Kompatybilne platformy Nintendo Switch PC PlayStation 4 Xbox One Maksymalna rozdzielczość Rozdzielczość nagrywania FullHD 1080p (do 60 fps) Jakość nagrywania wideo 40 Mbps1080p

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie ELGATO HD60 S

Oceń ten produkt