Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC|LC (2m) AJ835A Zobacz większe

Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A

Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE

NBHPEHA00000019

Nowy produkt

236,99 zł

Opis Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A



EAN: 0884420053699
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: AJ835A
Rodzaj: Kabel
Zastosowanie: Światłowód
Długość przewodu: 2 m
Złącza #1: LC x 2
Złącza #2: LC x 2
Rodzaj światłowodu: Multi-mode
Kolor: Niebieski

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A

Oceń ten produkt