Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB

Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB

ilość dostępnych produktów: 1

Producent: Cooler Master

MPG-6501-AFBAP-XEU

Nowy produkt

1 237,99 zł

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB

Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB


Oryginał to wszystko
Cooler Master nieustannie poszukuje wyjątkowości, kreatywności i nie tylko. XG Plus Platinum to pierwszy zaprojektowany przez firmę Cooler Master zasilacz, zapewniający wyższy poziom wydajności, solidną konstrukcję i wysoką wydajność, aby spełnić wszystkie codzienne potrzeby związane z komputerami i grami.

Cisza jest platyną
Koncentrując się na rozpraszaniu ciepła i zmaksymalizowanej wydajności, Cooler Master oferuje całkowicie nową klasę produktów o wysokiej wydajności ze 100% japońskimi kondensatorami, szczycącymi się wydajnością z najwyższej półki przy zmniejszonym hałasie.

Zasilanie Cooler Master
XG Plus Platinum to zwieńczenie wieloletnich wysiłków i początek nowej ery zasilaczy Cooler Master. Ta linia produktów to debiut pierwszej generacji zasilaczy stworzonej przez firmę Cooler Master. Pozwala to oferować całkowicie nową klasę produktów o wysokiej efektywności. Zastosowanie w 100% japońskich kondensatorów pozwala temu zasilaczowi zapewnić wydajność z najwyższej półki przy zmniejszonym hałasie.

Cisza jest platyną
Niektóre zasilacze oferują świetną wydajność chłodzenia. A niektóre oferują cichą pracę. XG Plus Platinum oferuje jedno i drugie. Własna konstrukcja została stworzona, abyśmy mogli dostarczyć wysokiej jakości zasilacz, który może zasilać komputer do gier na najwyższym poziomie wydajności, pozostając stosunkowo chłodnym.

Wentylatory ARGB z cyfrowym panelem bocznym
Wentylator XG Plus Platinum ARGB z cyfrowym wyświetlaczem może monitorować dane o wydajności w czasie rzeczywistym, pokazując prędkość wentylatora, temperaturę, obciążenie i dostosowane oświetlenie ARGB.

Stworzony dla doskonałości
Ten profesjonalny zasilacz jest zbudowany z pełnomostkowego przetwornika rezonansowego LLC i technologii DC-DC, stworzonej dla wszystkich użytkowników, zapewniającej stabilność, niezawodność i wiele więcej.

Płaskie kable
XG Plus Platinum wykorzystuje płaskie okablowanie w celu zmniejszenia bałaganu, co z kolei zwiększa zarówno przepływ powietrza, jak i jakość estetyczną.

Wszystko pod kontrolą
Oprogramowanie MasterPlus+ to najnowsza innowacja firmy Cooler Master do zarządzania systemem. To oprogramowanie zapewnia użytkownikom możliwość monitorowania niemal każdego aspektu działania XG Plus Platinum w czasie rzeczywistym. Temperatura, prędkość wentylatora, obciążenie systemu i wiele więcej.

10 lat gwarancji
XG Plus Platinum oferuje najwyższej jakości zasilacze, które mogą zapewnić profesjonalną wydajność. Dzięki dołączonej 10-letniej gwarancji producenta będziesz korzystać z tego dłużej niż większość nowoczesnych konsol domowych i większość innych komponentów w Twoim systemie.EAN: 4719512112373
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MPG-6501-AFBAP-XEU
Moc zasilacza: 650 W
Wentylator: 13.5 cm
Prędkość wentylatora (maks.): 1800 obr./min
PFC: Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX: 4
Ilość złącz zas. Floppy: 0
Ilość złącz zas. SATA: 8
Ilość złącz zas. 4-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V: 1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin: 4
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 0
Złącze zas. MB: 24 pin
Zasilacz modularny: Tak
Wymiary: 160 x 150 x 86 mm
Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum
Pozostałe parametry: Zabezpieczenia OCP, OVP, UVP, OPP, OTP, SCP

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Cooler Master Zasilacz XG Plus 650W modularny 80+ Platinum ARGB

Oceń ten produkt