Strefa HP

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Strefa HP – produkty do biura i do domu

Firma HP to jeden z najbardziej znanych i docenianych producentów elektroniki na świecie. W jej ofercie znajdują się zarówno sprzęty biurowe, jak i urządzenia służące do wykorzystania w domu. 

HP – solidna marka, sprawdzone rozwiązania

HP przez lata wypracowało sobie pozycję jednego z liderów na rynku sprzętów elektronicznych. Startując jako skromna firma operująca z garażu, przedsiębiorstwo szybko stało się globalną potęgą. Pochwały w kierunku HP nie są bezzasadne, a wpływ firmy można zaobserwować w wielu miejscach. Jej zasługi dotyczą nie tylko urządzeń – HP działa także na rynku oprogramowania, mając spory wkład na przykład w powstanie Systemu Informatycznego Schengen.


Od 2015 roku firma jest podzielona na dwie spółki: HP Inc. oraz HPE, czyli Hewlett Packard Enterprise. Pierwsza z nich kontynuuje wcześniejsze działania HP, produkując komputery, drukarki i akcesoria. Druga z kolei zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami IT dla firm – HPE oferuje m.in. oprogramowanie, serwery i usługi w chmurze.

Oferta HP – pełna gama możliwości dla Ciebie i Twojej firmy

Asortyment ale.pl zawiera wszystko, czego potrzebujesz do sprawnej pracy i nie tylko. Mamy tu zarówno urządzenia biurowe, jak i sprzęty, które sprawdzą się do gamingu, relaksu i codziennego użytkowania.

Laptopy HP

Oferta laptopów marki HP jest bardzo różnorodna. Znajdziesz w niej na przykład modele przeznaczone do profesjonalnego zastosowania, które charakteryzują się mobilnością i dużą wydajnością. To urządzenia takie jak HP Elite Dragonfly czy modele z linii HP EliteBook oraz ProBook, które będą skutecznie wspierać Cię w pracy - niezależnie od zadania.

Stacje robocze

To urządzenia przeznaczone do obsługi najbardziej wymagających aplikacji. Komputery wyposażone w najbardziej wydajne podzespoły cieszą się popularnością szczególnie wśród profesjonalistów, którzy korzystają z programów do obróbki graficznej, obsługi treści VR, montażu filmów w wysokiej rozdzielczości czy projektowania 2D i 3D.

Monitory

W ofercie ale.pl znajdują się również monitory pracujące w rozdzielczości FHD, UWQHD czy nawet 4K. Nie zabrakło także propozycji dla graczy, które cechują się m.in. czasem reakcji na poziomie zaledwie 1 ms. Monitory HP mogą ponadto oferować ochronę przed zbyt wysokim poziomem światła niebieskiego, zmniejszając zmęczenie oczu bez zniekształcania kolorów. Intensywne i naturalne barwy pozwalają w pełni cieszyć się obrazem.

Akcesoria HP

Znajdziesz u nas także różnego rodzaju akcesoria – myszki komputerowe, klawiatury, słuchawki z mikrofonem, etui na laptopy czy rysiki do tabletów. Nasza oferta obejmuje również rekomendowane wkłady do drukarek. Na ale.pl kupisz także specjalny papier przeznaczony do drukowania zdjęć.

Drukarki 

HP oferuje wiele modeli drukarek – zarówno do użytku w domu, jak i do wsparcia pracy biurowej. Wysoka jakość, wydajność tuszu bądź tonera oraz możliwość monitorowania pracy za pomocą aplikacji – to tylko część zalet. Drukarki firmy HP oferują wysoki komfort pracy i świetną jakość wydruku. Co więcej, z nami bez problemu wyposażysz się we wszelkie potrzebne akcesoria.

Szukasz konkretnego produktu? Skontaktuj się z nami!

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię urządzenia HP lub chcesz dobrać odpowiednie produkty pod swoje potrzeby, nasi specjaliści chętnie udzielą Ci fachowej rady oraz pomogą w zakupach oferta@ale.pl 22 290 77 77

#aleblog