HP ProBook – laptopy dopasowane do wymagań firm

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

HP ProBook – laptopy dopasowane do wymagań firm

Wśród rozwiązań dla biznesu od lat króluje HP, wytyczając nowe trendy w tym sektorze rynku. Wysoka jakość sprzętu, lekki design i najnowsze rozwiązania technologiczne to połączenie, którego efektem są sprzęty gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

HP ProBook – wybierz idealne rozwiązanie dla swojej firmy

Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci utrzymać najwyższą skuteczność i komfort pracy? Wybór HP ProBook z pewnością okaże się doskonałą inwestycją. To sprzęt, który cechuje się wysoką jakością wykonania i obecnością nowoczesnych podzespołów oferujących najwyższą sprawność. Warto przy tym zwrócić uwagę na niską wagę oraz świetną wydajność baterii, dzięki czemu laptopy HP ProBook umożliwiają wygodną pracę w każdym miejscu.

Z myślą o bezpieczeństwie zarówno większych, jak i średnich oraz małych firm, laptopy z serii ProBook zostały wyposażone w pakiet HP Wolf Security for Business. Obejmuje on m.in. usługi HP Wolf Essential Security, które w kompleksowy sposób chronią urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami i cyberatakami. Rozwiązanie to zapewnia również ochronę tożsamości w przypadku ataków phishingowych.

Laptopy stworzone do pracy

Seria HP ProBook obejmuje wiele różnych modeli, które mogą być dostosowane pod kątem wymagań danej firmy. Dowiedz się więcej o najciekawszych propozycjach z tej linii i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa.

HP ProBook 445 G8 – wysoka wydajność w każdym miejscu

To laptop w pełni dostosowany do wymagań współczesnego trybu pracy. Aluminiowe komponenty tworzą lekką obudowę, która umożliwia łatwe przemieszczanie się z urządzeniem. Czterordzeniowy procesor AMD Ryzen 3 5400U pracuje z częstotliwością do 4 GHz w trybie Boost. Do tego znajdziesz tutaj 8 GB RAM-u i szybki napęd SSD o pojemności 512 GB. Warto zwrócić uwagę także na baterię, która jest w stanie wytrzymać nawet 15 godzin na jednym ładowaniu.

Notebook HP ProBook 650 G8 – rozwiązanie dla wymagających

Laptop HP ProBook 650 jest wyposażony w procesor 11 generacji Intel Core i5 z innowacyjnym układem graficznym Intel Iris Xe. Ilość pamięci RAM wynosi 16 GB z możliwością rozszerzenia do 64 GB, a pojemność napędu SSD w standardowej konfiguracji to 512 GB. Ekran o przekątnej 15,6 cala pracuje w rozdzielczości FHD, dzięki czemu możesz liczyć na komfortową obsługę zarówno przy biurku, jak i w trasie. Obsługa standardu Wi-Fi 6 umożliwia z kolei osiągnięcie gigabajtowych prędkości przy połączeniu bezprzewodowym.

Nie wiesz, jaki sprzęt wybrać? Skontaktuj się z ekspertami z ale.pl!

Wybór laptopa do pracy powinien być przemyślaną decyzją – nieodpowiedni sprzęt może znacznie utrudnić wykonywanie obowiązków zawodowych. Lista wszystkich modeli i konfiguracji w obrębie linii HP ProBook jest dość długa, wobec czego warto sięgnąć po poradę ekspertów. Zadbaj, by wybrane urządzenie w pełni współpracowało z Tobą, umożliwiając Ci osiągnięcie jak najlepszych wyników. Specjaliści z naszego sklepu chętnie pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję i zakupić sprzęt, który spełni wszystkie wymagania zarówno prywatne, jak i firmowe.