Stacje robocze HP – urządzenia do zadań specjalnych

Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

Stacje robocze HP – urządzenia do zadań specjalnych

Poznaj najmocniejsze komputery do najbardziej wymagających zastosowań. Dzięki stacjom roboczym HP będziesz w stanie zmierzyć się z każdym wyzwaniem w pracy.

HP – zaawansowane rozwiązania dla profesjonalistów

Od samego początku swojego istnienia firma HP stale podąża za potrzebami klientów – szczególnie użytkowników potrzebujących wydajnego sprzętu do specjalistycznych zastosowań. Nowe technologie, zaawansowane programy do montażu wideo, aplikacje do tworzenia grafiki, rozwiązania z zakresu AI – wszystkie z tych zadań wymagają korzystania z podzespołów najwyższej klasy. W ofercie HP można znaleźć urządzenia, które są w stanie udźwignąć ogrom danych i podołać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Stacje robocze – urządzenia wyposażone w najlepsze podzespoły

W jakich sytuacjach warto postawić na stacje robocze? Istnieje wiele czynności, przy których niezbędna będzie spora pojemność pamięci masowej i wyjątkowo silny procesor. To między innymi zadania takie, jak renderowanie w czasie rzeczywistym, montaż filmów w jakości 4K lub 8K, projektowanie wspomagane komputerowo czy zaawansowana obsługa ogromnych zbiorów danych. W tej roli doskonale sprawdzą się topowe propozycje od HP, które będą również świetnym wyborem dla użytkowników, którzy po prostu potrzebują czegoś więcej.

Jedną z kluczowych cech stacji roboczych są szerokie możliwości konfiguracji, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować sprzęt do własnych potrzeb. Są to urządzenia używane zarówno przez firmy, jak i użytkowników indywidualnych. Warto zaznaczyć, że to nie tylko sprzęty klasy PC – w ofercie HP można znaleźć również mobilne stacje robocze, które doskonale sprawdzą się przy pracy w ruchu.

Stacje robocze HP – najbardziej zaawansowane rozwiązania

Interesuje Cię wysoka wydajność idąca w parze ze smukłym, atrakcyjnym wyglądem urządzenia? To możliwe dzięki ofercie HP. Wybierz najlepszy sprzęt do pracy, który wspomoże Cię nawet w najbardziej skomplikowanych projektach.

HP Notebook ZBook Studio G7 – laptop do zadań specjalnych

Laptop HP ZBook Studio G7 cechuje się świetną wydajnością ze względu na obecność procesorów takich jak Intel Core i7-10850H (8 rdzeni po 5,1 GHz w trybie Turbo Boost) czy i9-10885H (8 × 5,3 GHz Turbo Boost). Ilość pamięci RAM może wynosić 16 lub 32 GB, a pojemność szybkiego napędu SSD – 512 GB lub 1 TB. Specyfikację uzupełnia karta graficzna Nvidia Quadro RTX 3000, która zapewni wsparcie w renderowaniu i nie tylko. Ze względu na niemal bezramkowy ekran laptop prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, a wygodna i cicha klawiatura sprzyja komfortowi pracy.

EliteDesk 800TWR G8 – nieograniczone możliwości oraz wysoka wydajność 

HP EliteDesk 800TWR G8 to komputer, który definiuje pojęcie wydajności. Podobnie jak w przypadku wspomnianego wyżej laptopa, tutaj także możesz skorzystać z najnowszych procesorów Intela – Core i7-11700 lub Core i9-11900. Konfiguracje z 16 lub 32 GB RAM-u oraz 512 GB, lub 1 TB miejsca na dane poradzą sobie nawet z największymi obciążeniami. Ponadto wyposażenie komputera w dodatkowe komponenty jest bardzo łatwe dzięki obecności 5 wnęk i aż 11 gniazd USB.

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz, jaki sprzęt będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom? Specjaliści ze sklepu ale.pl pomogą Ci dobrać model, który spełni wszystkie Twoje wymagania.