Postaw na profesjonalizm z drukarkami od HP

Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

Drukarki do domu

Urządzenia takie jak drukarki znajdują zastosowanie nie tylko w biurze – ich funkcjonalność zapewnia także sporą wygodę w codziennym życiu. Sprawdź, co oferują modele domowych drukarek firmy HP.

Postaw na profesjonalizm z drukarkami od HP

Produkty od HP wyróżniają się świetną jakością, trwałością oraz wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Warto podkreślić, że firma miała spory wkład w rozwój drukarek, wprowadzając między innymi pierwszą szeroko dostępną drukarkę laserową. Model HP LaserJet zapoczątkował dostępną do dziś linię, która obok DeskJet stanowi podstawę oferty firmy w zakresie drukarek domowych.

Aktualnie HP jest jednym z najczęściej wybieranych producentów drukarek na świecie. Firma nieustannie rozwija swoją ofertę, tworząc innowacyjny sprzęt, który wykorzystuje najnowsze technologie w celu usprawnienia pracy. Dostępne na rynku modele drukarek firmy HP umożliwiają wydajny, profesjonalny druk nie tylko w biurze, lecz także w domu.

Drukarki do domu HP – sprawdź, które modele spełnią Twoje oczekiwania

Wybierz idealne dla siebie urządzenie do domu spośród wielu dostępnych u nas modeli drukarek HP. Intuicyjna obsługa, kompaktowe wymiary i wysoka jakość wydruku to połączenie, które doskonale sprawdzi się w codziennym użytku.

HP Smart Tank 515 1TJ09A – doskonała jakość wydruku i wygodna łączność bezprzewodowa

Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515 1TJ09A wyróżnia się wysoką rozdzielczością wydruku – nawet do 1200×1200 dpi. Rozmiary 447x373x158 milimetrów sprawiają, że bez problemu umieścisz ten sprzęt w domowym gabinecie. Produkt wspiera łączność Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, dzięki temu możesz drukować z dowolnego miejsca w domu za pośrednictwem aplikacji HP Smart. Podajnik papieru utrzymuje 150 arkuszy, a z zestawem oryginalnych tuszy HP możesz liczyć nawet na 3 lata korzystania z drukarki bez konieczności wymiany atramentu.

Drukarka wielofunkcyjna HP DeskJet 3760 All-in-One T8X19B

To urządzenie oferujące wysokiej jakości druk atramentowy – rozdzielczość może sięgać nawet 4800×1200 dpi. Maksymalna prędkość druku w czerni wynosi 8 stron na minutę, a w kolorze – 5 i pół strony; ponadto możesz liczyć na wygodne skanowanie za pomocą oprogramowania HP Photosmart. Obciążenie miesięczne wynosi 200 arkuszy. Model ten łączy wszystkie niezbędne funkcje, dzięki czemu może służyć jako drukarka, skaner i ksero. Dostępne jest jedno złącze USB 2.0 oraz możliwość połączenia się poprzez Wi-Fi.

Laserowy wydruk w domu z drukarką HP LaserJet Pro M28w

Druk laserowy zapewnia większą wydajność i opłacalność. HP LaserJet Pro M28w oferuje prędkość wydruku na poziomie nawet 19 stron na minutę – urządzenie poradzi sobie nawet z 8 tysiącami arkuszy w miesiącu. Rozdzielczość wynosi do 1200×1200 dpi. Również i to urządzenie może funkcjonować jako skaner i drukarka, a wsparcie ze strony aplikacji HP Smart umożliwia łatwą i wygodną obsługę.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Wybór drukarki może być trudny ze względu na sporą liczbę modeli, różnorodność funkcji i liczne parametry obecne w specyfikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań specjaliści z ale.pl chętnie pomogą Ci dobrać najlepsze urządzenie.