WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C545 KAMERA SAMOCHODOWA+KARTA 128

Rejestrator trasy MIO MiVue C545 HDR z technologią Mio Night Vision

W ZESTAWIE KARTA PAMIĘCI 128 GB

ilość dostępnych produktów: 31

Producent: MIO

5415N6620031/128

Nowy produkt

419,00 zł

zamiast 451,39 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C545 KAMERA SAMOCHODOWA+KARTA 128

WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C545 KAMERA SAMOCHODOWA+KARTA 128

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C545 KAMERA SAMOCHODOWA+KARTA 128

Wideorejestratory MIO MiVue C545
To najwyższa półka i lider wśród wideorejestratorów na świecie. Ten tajwański producent swoją dominującą pozycję zawdzięcza produkcji stabilnych w działaniu urządzeń najwyższej jakości, która jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Atutami kamer Mio są również autorskie technologie jak Mio Night Vision, najwyższej klasy sprawdzone komponenty, mnogość dostępnych funkcji ułatwiających życie kierowcy oraz atrakcyjny design.
Mio MiVue C545 - następca bestsellera w swoim przedziale cenowym - Mio MiVue C540. Nowy model otrzymał system HDR znacząco zwiększający możliwość odczytania tablic rejestracyjnych w słabych warunkach oświetleniowych oraz tryb rejestrowania obrazu z płynnością 60kl/s.Główne cechy Mio Mivue C545:
 • Menu w języku Polskim
 • Nagrywanie w pętli
 • Produkt 100% nowy, oryginalnie zapakowany
 • Technologia Mio™ Night Vision
 • Obsługa formatu HDR – Jasny i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych
 • Idealnie płynny obraz nawet przy dużych prędkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości Full HD
 • Obiektyw z przesłoną F1.8 (mniej = lepiej) - to jedna z lepszych wartość dla wideo rejestratorów.
 • Rzeczywisty kąt widzenia 140°
 • Pasywny tryb parkingowy, podtrzymywany przez baterię do 48h
 • Wykrywanie poruszeń przez czujnik przeciążeń G-Sensor
 • Współpraca z kamerką tylną – kamera tylna dostępna opcjonalnie
Mio Night Vision
Mio Night Vision to rozwinięcie Crystal Vision. Mio Night Vision poradzi sobie także poza miastem. Dzięki przysłonie obiektywu o wartości nie większej niż f/2,0 wideorejestratory Mio zbierają bardzo dużo światła, by uzyskane nagranie było jasne, a szczegóły na nim zarejestrowana czytelne. Nie bez znaczenia, jest również użycie szklanego, czterowarstwowego obiektywu z wbudowanym filtrem podczerwieni. Mio Night Vision również ma oprogramowanie rozjaśniające nagrania i wydobywające szczegóły.

Urządzenie Mio MiVue C545 jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Bateria wbudowana w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu, data, godzina.

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy dużych prędkościach

MiVue™ C545 zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z szybkością 60 klatek/s, przy rzeczywistym kącie widzenia 140°. W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu danych, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach.
Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne - Nagrywanie dla najbardziej wymagających.

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue C545 rejestruje 30 klatek w rozdzielczości FullHD 1080P. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.Rozdzielczość nagrywania Full HD 1080p – wysoka jakość i 140° szeroki kąt nagrań wideo

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Szeroki kąt widzenia kamery 140° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podroż nagrywana jest w jakości Full HD 1080p dzięki czemu zostanie zapisany każdy szczegół i każda sekunda.

Tryb parkingowy pasywny oraz aktywny

Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany za pomocą czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu)

Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36h - nagrania w tym trybie aktywowane są zarówno z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.Mały i stylowy

Nasza kamerka jest niewielka, smukła i solidnie skonstruowana. Jej niewielkie wymiary nie zabierają widoczności przez przednia szybę, a brak błyszczących elementów sprawia że można ja spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

Czujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem. W trybie nagrywania zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów z wielostopniową regulacją (G-Shock Sensor) uruchomi się i zapisze kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.

Urządzenie Mio MiVue C545 jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Akumulator wbudowany w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu, data, godzina.

Cechy i zalety kamery Mio Mivue C545:

 • HDR - Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue C545 rejestruje 30 klatek w rozdzielczości FullHD 1080P. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.
 • Ekran 2,0" – wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa
 • Zapis nagrań w 1080p z szybkością odświeżania 60 klatek na sekundę dzięki najnowszej technologii H.264 do nagrywania wysokiej jakości filmów w mniejszych plikach.
 • Szeroki kąt widzenia 140° – uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Szklana optyka z przysłoną F1.8 – przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • 3- Osiowy G-sensor – nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt 3m obrotowy – możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo umożliwia także zamocowanie na pionowej szybie.
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox.
 • Karta Micro SD™ – zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 256 GB pojemności
 • Mio MiVue™ Manager – udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue™ Manager (Windows/MAC)

Zestaw zawiera:

 • Mio MiVue™ C545
 • Mocowanie na tasme 3M
 • Ładowarka samochodowa
 • Statyczna naklejka na okno
 • Skrócona instrukcja obsługi

Zawartość

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C545 KAMERA SAMOCHODOWA+KARTA 128

Oceń ten produkt