nowość Plaion Gra PC Cities Skylines II Edycja Premierowa Zobacz większe

Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

ilość dostępnych produktów: 21

Producent: Plaion

GGKOHPCTHB02384

Nowy produkt

212,49 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa


Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

Jeśli możesz coś sobie wyobrazić, możesz to zbudować!

Zbuduj miasto od podstaw i przekształć je w kwitnącą metropolię swoich marzeń. Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzięki zaawansowanej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines II możesz budować świat bez ograniczeń.

Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach.

Rozwój miasta również zależy od ciebie, jednak pamiętaj o właściwej strategii. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Dasz radę wzmocnić lokalny przemysł, jednocześnie usprawniając gospodarkę za pomocą handlu? Co zrobisz, aby dzielnice mieszkalne mogły się prężnie rozwijać, a w centrum miasta nadal tętniło życie? W jaki sposób zaspokoisz potrzeby i pragnienia mieszkańców, nie powodując deficytu budżetowego?

Twoje miasto nigdy nie śpi. Z czasem się zmienia jak każdy żywy organizm. Niektóre zmiany zachodzą powoli i stopniowo, podczas gdy inne są nagłe i niespodziewane. Zmieniają się pory roku, dzień ustępuje miejsca nocy, a ty musisz działać, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Społeczność budowniczych stale się powiększa, co przekłada się na większe możliwości budowy przełomowego miasta dzięki modyfikacjom. W grze Cities: Skylines II są one teraz łatwiej dostępne.

Najbardziej realistyczna i szczegółowa gra o budowaniu miast, Cities: Skylines II, pozwala ci używać wyobraźni i rozwiązywać problemy jak nigdy przedtem. Zainspiruj się piękną grafiką o wysokiej rozdzielczości i zbuduj miasto Twoich marzeń.

  • Zaawansowana symulacja. Sztuczna inteligencja i złożony system gospodarczy sprawiają, że Twoje decyzje wpływają na losy miasta pamiętaj o tym, planując, rozwiązując problemy i reagując na zmiany.
  • Nieskończone możliwości na wielką skalę. W grze Cities: Skylines II możesz tworzyć bez ograniczeń. Buduj wysokie drapacze chmur i zagospodaruj całą mapę, jak nigdy przedtem. Miasto jest Twoje.
  • Miasta, które żyją. Twoje decyzje kształtują życie wszystkich mieszkańców, definiując ich. Od miłości i straty po bogactwo i dobrobyt śledź wzloty i upadki każdego mieszkańca.
  • Dynamiczny świat. Wybierz mapę i nadaj miastu klimat. Staw czoła siłom natury i rozbuduj miasto w obliczu rosnącego poziomu zanieczyszczeń, zmiennej pogody i wyzwań stawianych przez pory roku.EAN: 4020628601003
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 4020628601003
Data premiery: 2023-10-24
Platforma: PC
DRM: Steam
Gatunek: Symulator
Wersja językowa: Polskie napisy
Tryby gry: Singleplayer
Liczba graczy: 1
Wymagania wiekowe: od 3 lat
Nośnik: DVD
Akcesoria w zestawie: Pełna gra na wybraną platformę w pudełku Cyfrowy dodatek przedsprzedażowy (zestaw unikatowych budynków oraz mapa wzorowana na Tampere w Finlandii, gdzie studio ma siedzibę)
Wymagania sprzętowe: AMD Ryzen 5 - 1600X, Intel Core i7-4790k GPU: AMD RX 470, NVIDIA GTX 780 RAM: 8GB Windows 10 x64

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Plaion Gra PC Cities: Skylines II Edycja Premierowa

Oceń ten produkt