MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki

MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: Mio

RPMIO5PL268000Z

Nowy produkt

341,49 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Przepraszamy, obecnie ten produkt nie jest dostępny na stanie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat jego dostępności.

Zapytaj o produkt

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki

MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki


Nawigacja Mio Spirit 6800 PL (Dwuletnia aktualizacja map)
Mio Spirit LM oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy, natomiast zaawansowane technologie zapewniają wybór najlepszej trasy. Nawigacja Mio Spirit 6800 oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras, takie jak SmartRoutes™ i Wybór Trasy które umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Znajdź mój samochód zapisze lokalizację Twojego samochodu abyś nie musiał się martwić o znalezienie drogi powrotnej na miejsce parkowania.

Mio Spirit LM oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy, natomiast zaawansowane technologie zapewniają wybór najlepszej trasy.

Nawigacja Mio Spirit 6800 oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras, takie jak SmartRoutes™ i Wybór Trasy które umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Znajdź mój samochód zapisze lokalizację Twojego samochodu abyś nie musiał się martwić o znalezienie drogi powrotnej na miejsce parkowania.

Preinstalowana baza fotoradarów

Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Ciebie o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, dostępna za darmo przez okres 3 miesięcy.

LearnMe Pro™

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Tryb pieszy
Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Mio Spirit 4900 LM w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio Spirit 4900 LM umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania .

Planowanie podróży
Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.EAN: 5902002022804
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 5420027523644 + rozgałęziacz g
Przeznaczenie: samochód
Przekątna ekranu: 5''
Pozostałe parametry wyświetlacza: Rozdzielczość: 480 x 272 pikseli
Czytnik kart pamięci: Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: Brak danych
Złącze anteny: Brak danych
Pozostałe złącza we/wy: microUSB
Bluetooth: Nie
Mapy: Polska
Szczegółowe informacje o mapach: Dwuletnia aktualizacja map
Funkcje: - Asystent parkowania - Asystent pasa ruchu - Funkcja LearnMe Pro- Graficzne przedstawienie 4 alternatywnych tras - Symulacja trasy w tunelu- Technologia IQ Routes - Wbudowana baza fotoradarów- Wypożyczalnia map
Akcesoria w zestawie: - Ładowarka samochodowa- Uchwyt montażowy- Rozdzielacz gniazda zapalniczki samochodowej

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie MIO Spirit 6800 Poland + rozgałęziacz gniazda zapalniczki

Oceń ten produkt