MODECOM PODKŁADKA ANTYPOŚLIZGOWA LEPR CZARNY PL Zobacz większe

MODECOM PODKŁADKA ANTYPOŚLIZGOWA LEP-R CZARNY PL

Kibicuj naszym w swoim samochodzie!MODECOM LEP-R (seria limitowana) to wysokiej klasy, antypoślizgowa podkładka, która powinna znaleźć się w samochodzie każdego prawdziwego kibica piłki nożnej.Przyklej ją w widocznym miejscu na desce rozdzielczej swojego samochodu i pokaż wszystkim jak kibicujesz biało-czerwonym! Wykonana ze specjalnej odmiany silikonu antypoślizgowa LEP-R, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przyczepnymi, co sprawia, że można ją przykleić niemal do każdej powierzchni.

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: MODECOM

5906190444141

Nowy produkt

20,99 zł

Opis MODECOM PODKŁADKA ANTYPOŚLIZGOWA LEP-R CZARNY PL


Kibicuj naszym w swoim samochodzie!

MODECOM LEP-R (seria limitowana) to wysokiej klasy, antypoślizgowa podkładka, która powinna znaleźć się w samochodzie każdego prawdziwego kibica piłki nożnej.
Przyklej ją w widocznym miejscu na desce rozdzielczej swojego samochodu i pokaż wszystkim jak kibicujesz biało-czerwonym!

Wykonana ze specjalnej odmiany silikonu antypoślizgowa LEP-R, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przyczepnymi, co sprawia, że można ją przykleić niemal do każdej powierzchni.

Podkładka, która przeczy prawom ciążenia!

W 1687 r. Sir Izaak Newton upowszechnił prawo powszechnego ciążenia. Według tej teorii wszystko co jest na górze, kiedyś w końcu musi spaść. My jednak mamy w swojej ofercie produkt, który zdecydowanie zaprzecza tej teorii, jest nim właśnie – LEP-R – podkładka antypoślizgowa, która potrafi pokonać siły fizyki.
LEP-R dzięki swoim doskonałym właściwościom, działa jak magnes, utrzymując na swojej powierzchni wszystkie przyczepione do niego gadżety, takie jak: telefon, okulary, GPS, odtwarzacz mp3, nawet podczas bardzo dynamicznej jazdy samochodem.

Doskonała przyczepność bez użycia kleju

LEP-R to podkładka, która swoje właściwości zawdzięcza specjalnej odmianie silikonu. Warto podkreślić, że produkt ten nie zawiera kleju ani nie pozostawia na powierzchni żadnych śladów. Dzięki wysokiej jakości użytego do produkcji materiału, podkładka LEP-R zachowuje swoje właściwości przylepne, niezależnie od pory roku: można jej z powodzeniem używać zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Podkładki można również wielokrotnie przyklejać i używać przez długi czas, bez obawy o utratę jej właściwości.

Łatwa w użyciu i konserwacji
Podkładka LEP-R jest produktem bardzo łatwym i przyjaznym w użyciu. Wystarczy umieścić ją na desce rozdzielczej i położyć na niej niezbędny gadżet. Przedmiot do niego przyklejony będzie mocno się trzymał nawet w trakcie wykonywania gwałtownych manewrów podczas jazdy samochodem.
Podkładkę łatwo również utrzymać w czystości, w razie zabrudzenia wystarczy tylko przemyć ją letnią wodą i po chwili odzyska ona swoje właściwości.


UWAGA! Nie przyklejać w miejscu, gdzie zamontowane są poduszki powietrzne!EAN: 5906190444141
Kod dostawcy: PA-MC-LEP-10-PL
Model: PA-MC-LEP-10-PL
Materiał: Silikon
Kolor: Czarny
Pozostałe parametry: - Nie zawiera kleju- Podkładka wielokrotnego użytku- Do takich gadźetów, jak: telefony komórkowe, okulary, klucze, nawigacje, odtwarzacze MP3/4 i inne drobne przedmioty

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie MODECOM PODKŁADKA ANTYPOŚLIZGOWA LEP-R CZARNY PL

Oceń ten produkt