Garmin Drive Assist 50LMT EU Zobacz większe

Garmin Drive Assist 50LMT EU

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kamerą samochodową- Innowacyjne urządzenie nawigacyjne z 5-calowym wyświetlaczem i wbudowaną kamerą samochodową stale rejestruje Twoją jazdę i zapisuje zarejestrowany materiał po wykryciu zdarzenia- Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami map i komunikatów drogowych- Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.- Dzięki zintegrowanej kamerze dostępne są ostrzeżenia systemów ostrzegania przed kolizją i ostrzegania o opuszczeniu pasa³, asystent parkowania w garażu i wiele innych- Funkcje telefoniczne zapewniają łączność podczas jazdy, umożliwiając prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem technologii Bluetooth®, obsługę urządzenia nawigacyjnego za pomocą poleceń głosowych i wyświetlanie powiadomień z telefonu- Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejscWbudowana kamera samochodowaUrządzenie Garmin DriveAssist jest niezawodnym świadkiem wydarzeń.

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: Garmin

0753759167417

Nowy produkt

1 341,49 zł

Opis Garmin Drive Assist 50LMT EU


Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kamerą samochodową
- Innowacyjne urządzenie nawigacyjne z 5-calowym wyświetlaczem i wbudowaną kamerą samochodową stale rejestruje Twoją jazdę i zapisuje zarejestrowany materiał po wykryciu zdarzenia
- Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami map i komunikatów drogowych
- Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.
- Dzięki zintegrowanej kamerze dostępne są ostrzeżenia systemów ostrzegania przed kolizją i ostrzegania o opuszczeniu pasa³, asystent parkowania w garażu i wiele innych
- Funkcje telefoniczne zapewniają łączność podczas jazdy, umożliwiając prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem technologii Bluetooth®, obsługę urządzenia nawigacyjnego za pomocą poleceń głosowych i wyświetlanie powiadomień z telefonu
- Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc

Wbudowana kamera samochodowa
Urządzenie Garmin DriveAssist jest niezawodnym świadkiem wydarzeń. Zostało wyposażone we wbudowaną kamerę samochodową, która stale rejestruje przebieg jazdy. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) automatycznie zapisze pliki. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Urządzenie nawigacyjne zapewnia możliwość łatwego odtwarzania nagrań i wyświetlania mapy wskazującej miejsce zdarzenia. Jeśli chcesz, możesz później obejrzeć nagranie na komputerze, korzystając z odtwarzacza Dash Cam Player. Urządzenie ma funkcję robienia zdjęć, dzięki czemu możesz wyjąć urządzenie z pojazdu, aby po kolizji zrobić z bliska zdjęcie uszkodzenia. W zestawie jest wymienna karta pamięci microSD™ do zapisu nagrań (klasy 10).

Innowacyjne funkcje ostrzeżeń dla kierowcy
Urządzenie nawigacyjne Garmin DriveAssist wykorzystuje wspomagane przez kamerę samochodową funkcje ostrzeżeń i ostrzeżeń dla kierowcy, co ma zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną. Funkcja asystenta parkowania w garażu ułatwia wjazd do garażu. Po zatrzymaniu samochodu na skrzyżowaniu lub w ruchu drogowym alert „Jedź” powiadomi Cię, gdy poprzedzające pojazdy zaczną się poruszać. System ostrzegania przed kolizją informuje o zbyt małym odstępie od poprzedzającego pojazdu. Z kolei w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomione ostrzeżenie o opuszczeniu pasa. Dzięki funkcji Garmin Real Vision™ już nigdy nie przegapisz niezbyt czytelnego numeru domu. Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego celu podróży, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wskazany jasną strzałką.

Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdów
Ponadto urządzenie Garmin DriveAssist powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół. Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle6 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Dostępne są również ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt i wiele innych. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.

Mów do urządzenia Garmin DriveAssist
Urządzenie Garmin DriveAssist obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveAssist za pomocą głosu, aby móc trzymać ręce na kierownicy.

Rozbudowane funkcje telefoniczne
Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin DriveAssist, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveAssist. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, aby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.
Aby otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveAssist ze zgodnym smartfonem.

Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych
Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link pozwala zwiększyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy tylko tego potrzebujesz*. Teraz już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz też unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd. Częstotliwość aktualizacji informacji co 1 minutę sprawia, że zawsze wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wyznaczonej przez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją. Usługa aktualnych informacji drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy).  Wystarczy sparować zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Nie musisz się martwić o pakiet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu (W niektórych krajach konieczna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu). Oprócz aktualnych komunikatów drogowych firmy Garmin uzyskaj dodatkową, bezpłatną i bezterminową subskrypcję usługi unikania utrudnień drogowych, dostępną od razu po wyjęciu z pudełka dzięki systemowi RDS-TMC. Funkcja działa przez tradycyjne analogowe radio FM i przekazuje informacje o opóźnieniach i alternatywnych trasach.
* Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu ulepszonej technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to protokół przesyłania informacji o ruchu drogowym nowej generacji, który zapewnia najwyższą specyfikację transmisji zaawansowanych informacji o ruchu drogowym o zasięgu globalnym.

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych
Urządzenie Garmin DriveAssist zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać
Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie
Urządzenie Garmin DriveAssist ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveAssist szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania. W przypadku popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin DriveAssist podaje wiele wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem
Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveAssist. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów. Jakość danych mapy decyduje o prawdopodobieństwie dotarcia do celu i zgubienia drogi. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których akurat najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy, skutecznie unikając opóźnień i skracając czas przesiedziany w samochodzie.EAN: 0753759167417
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 020-00060-29
Przeznaczenie: samochód
Przekątna ekranu: 5''
Pozostałe parametry wyświetlacza: - Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem - Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 × 6,3 cm; przekątna 5,0  cali (12,7 cm)- Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 480 × 272 piksele
Czytnik kart pamięci: Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: Brak danych
Złącze anteny: TMC
Pozostałe złącza we/wy: USB 2.0
Bluetooth: Tak
Mapy: Europa
Szczegółowe informacje o mapach: - Fabrycznie załadowane mapy uli (cała Europa)- Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak - Gwarancja nüMaps- Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych):  Tak
Bateria: - Bateria litowo-jonowa- Czas działania baterii: 30 minut - Bardzo czuły odbiornik
Wymiary: 14 x 8,4 x 2,1 cm
Waga: 191.4 kg
Funkcje: - Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)- Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego- Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi- Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic) - Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)- Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) - Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) - Technologia Bluetooth® - Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)- Usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)- Planowanie podróży: tak- Dziennik podróży: tak- Powiadomienia z telefonu: tak- Wbudowana kamera samochodowa- Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle i innych miejscach- Wspomagane przez kamerę funkcje związane z systemem ostrzegania przed kolizją i o opuszczeniu pasa, alert „Jedź” i funkcja Garmin Real Vision™- Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™- Punkty szczególne Foursquare
Akcesoria w zestawie: - Garmin DriveAssist 50LMT EU- Bezterminowa subskrypcja map i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)- Antena komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki- Uchwyt samochodowy z przyssawką- Kabel USB- Karta microSD™- Skrócony podręcznik użytkownika

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Garmin Drive Assist 50LMT EU

Oceń ten produkt