HP 5m Multimode OM3 LC |LC FC Cable AJ836A Zobacz większe

HP 5m Multi-mode OM3 LC /LC FC Cable AJ836A

HP 5m Multi-mode OM3 LC /LC FC Cable AJ836A

ilość dostępnych produktów: 1

RSHPDIKP012

Nowy produkt

380,49 zł

Opis HP 5m Multi-mode OM3 LC /LC FC Cable AJ836A


Wielotrybowy kabel OM3 50/125um LC/LC 8 Gb światłowodowy i 10 GbE o długości 5m wzbogacany laserowo



EAN: 0884420053705
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: AJ836A
Długość przewodu: 5 m
Rodzaj: Kabel
Zastosowanie: Światłowód
Złącza #1: LC
Złącza #2: LC
Kolor: Niebieski
Waga: 0.45 kg

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Odbiór osobisty po przedpłacie

Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł

Odbiór po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym w godzinach 9.00-17.00

Opinie HP 5m Multi-mode OM3 LC /LC FC Cable AJ836A

Oceń ten produkt