Producenci

Promocje

Ostatnio przeglądane

Informacja

Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

FAP07V

Nowy produkt

Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

339,99 zł brutto

Więcej informacji

Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

System filtracji w modelu AP07V:

Wstępna filtracja

Pierwsza filtracja wykorzystuje filtr ze stopu aluminium wykorzystany we wstępnym filtrze. Stosowany jest głównie do filtrowania kurzu i większych cząstek, takich jak kurz, łupież, pyłki oraz unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia.

Filtr zimnej katalizy

Usuwa formaldehydy, benzeny, ksyleny, TVOC i inne szkodliwe gazy. Podczas reakcji wytwarzana jest woda. Nie wytwarza żadnych wtórnych zanieczyszczeń, i jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska oraz twojego otoczenia.

Efektywny filtr formaldehydów

Filtr materiałowy, pokryty przepuszczająca powietrze siatką. Wykonany w technologii plastra miodu w celu jak najlepszej eliminacji formaldehydów przy bardzo niskim współczynniku oporu większą powierzchnię filtracji oraz oczyszczania.

Przeciwbakteryjny filtr bawełniany

Precyzyjny filtr wyłapujący cząsteczki powyżej 5 mikrona. Środek przeciwbakteryjny skutecznie zabije 99% bakterii oraz drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzna.

Wysoko wydajny filtr HEPA

Filtruje 99% cząsteczek przenoszonych drogą powietrzną, dym oraz pył większy niż 0,3 mikrona. W połączeniu z wielofunkcyjnym filtrem, filtr HEPA może odfiltrować mikroskopijne cząsteczki większe niż 20 nanometrów, takie jak pleśń bakteryjna, kurz, alergeny, wirusy (takich jak ptasia grypa, grypa, legionella.

Sterylizujące światło Ultrafioletowe

Ultrafioletowe światło 365 nm, zabija większość bakterii oraz jest wykorzystywane do sterylizacji/dezynfekcji powietrza, wody oraz powierzchni użytkowych. Usuwa stęchle zapachy oraz wytwarza aniony. Dzięki czemu powietrze jest nie tylko świeższe ale także wolne od rozprzestrzeniających się wirusów.

Jonizator

Jonizator uwalnia bardzo dużą ilość anionów i sprawia, że tlen jest naładowany ujemnie, gromadząc w ten sposób cząsteczki naładowana dodatnio takie jak unoszący się w powietrzu kurz, bakterie,wirusy czy dym.

gwarancja sklep ale.pl

Opinie

 • Wysyłka
 • Napisz opinię

  Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

  Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

  Filtr do oczyszczacza powietrza i jonizatora VPlus AP07V

  Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
  Kurier Kurier Szybka dostawa! 9,90 zł
  Kurier - za pobraniem Kurier - za pobraniem Szybka dostawa! 19,90 zł
  Odbiór osobisty po przedpłacie Odbiór osobisty po przedpłacie Odbiór po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym w godzinach 9.00-17.00 Darmowa!