Klawiatura HP Omen Gaming IEM

ilość dostępnych produktów: 3

Producent: HP Inc.

6YW75AA

Nowy produkt

499,00 zł

Opis Klawiatura HP Omen Gaming IEM

Dołącz do gry
Klawiatura HP OMEN 6YW75AA została stworzona specjalnie z myślą o graczach. Zastosowane w niej przełączniki CHERRY MX Brown, gwarantują szybkość, która pozwoli Ci rozprawić się z każdym oponentem. Skorzystaj ze wbudowanego podświetlenia LED, aby cieszyć się rozgrywką nawet w nocy. Regulowane nóżki pozwolą dopasować klawiaturę do Twoich potrzeb. Graj tak jak lubisz. 

Zwyciężaj na polu walki
Postaw na szybkość i precyzję z klawiaturą gamingową HP OMEN. Jej błyskawiczny czas reakcji zapewni Ci przewagę na polu walki, co będzie mieć kluczowe znaczenie zwłaszcza w grach online. Nieważne ile klawiszy naciśniesz jednocześnie - klawiatura wykryje aktywację każdego z nich. 

Jeszcze lepsze efekty 
HP OMEN 6YW75AA to również komfort użytkowania, zaprojektowany tak, aby jak najbardziej ułatwić rozgrywkę. Pleciona izolacja przewodu USB zwiększa jego wytrzymałość oraz ogranicza skręcanie kabli. Pełna integracja z OMEN Command Center pozwoli Ci kontrolować wszystkie ważne ustawienia takie jak poziom oświetlenia czy funkcje klawiszy. Twórz własne makra i dostosuj klawiaturę pod swój styl rozgrywki.

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Klawiatura HP Omen Gaming IEM

Oceń ten produkt

Oceń 
2021-05-11

Za ta cene warto

Bardzo przyzwoita klawiatura; szkoda, że podobnie jak w Pavilion 800 nie ma wejścia na słuchawki i dla mnie diody informujące, że CapsLock jest włączony powinny być wyżej nad napisem Omen. W tej obniżonej do 249 zł cenie świetny wybór.