Maclean Ścienny czujnik ruchu na podczerwień MCE240 Zobacz większe

Maclean Ścienny czujnik ruchu na podczerwień MCE240

Maclean Ścienny czujnik ruchu na podczerwień MCE240

ilość dostępnych produktów: 2

Producent: Maclean

MOMCLSNMAMCE240

Nowy produkt

54,49 zł

Opis Maclean Ścienny czujnik ruchu na podczerwień MCE240


Urządzenie to wykazuje wysoką czułość oraz posiada wbudowany układ scalony SMT. Zapewnia automatykę, wygodę, bezpieczeństwo oraz oszczędność energii. Źródłem sygnału włączającego urządzenie są promienie podczerwone wysyłane naturalnie przez człowieka. W momencie gdy źródło sygnału znajdzie się w polu detekcji, urządzenie włączy się po wcześniejszym automatycznym rozpoznaniu dnia oraz nocy. Urządzenie jest łatwe w instalacji oraz może być szeroko zastosowane. Posiada funkcje sygnalizacji zasilania i wykrywania.

Wysokiej jakości sensor naścienny do montażu w puszce 60mm. Dzięki naszemu czujnikowi zaoszczędzisz na rachunkach za prąd, ponieważ oświetlenie będzie się załączać tylko wtedy kiedy to potrzebne! Kąt wykrywania: 160°!

Nowa generacja - czujnik podczerwieni posiada wysoką stabilność, ładny i praktyczny wygląd, szeroki zakres napięć roboczych, łatwy montaż i szeroki zakres detekcji. Automatycznie wykrywa dzień i światło w nocy. Zastosowana technologia SMT, zgodna z europejskimi standardami. Przeznaczony jest do automatycznego sterowania oświetleniem w domach, hotelach, biurach, klatkach schodowych, korytarzach, piwnicach, toaletach itp.EAN: 5902211112051
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: MCE240
Czujnik: Ruchu
Zasięg: 9 m
Zasilanie: Sieciowe
Funkcje specjalne: ON - lampa/urządzenie włączone OFF - lampa/urządzenie wyłączone PIR - praca z czujnikiem ruchu - regulacja czułości (lampa zaświeci się automatycznie kiedy wykryje ruch)
Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi
Kolor: Biały
Pozostałe parametry:  Obszar detekcji: 160°  Częstotliwość: 50-60Hz  Temperatura pracy: -20/+40°C  Czujnik oświetlenia

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Maclean Ścienny czujnik ruchu na podczerwień MCE240

Oceń ten produkt