AMAZFIT ZEGAREK SMARTWATCH GTS Steel Blue MW

ilość dostępnych produktów: 5

Producent: Amazfit

W1914OV4N

Nowy produkt

479,00 zł

-130,00 zł

349,00 zł

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
AMAZFIT ZEGAREK SMARTWATCH GTS Steel Blue MW

AMAZFIT ZEGAREK SMARTWATCH GTS Steel Blue MW

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis AMAZFIT ZEGAREK SMARTWATCH GTS Steel Blue MW


Bezprecedensowe wrażenia HD
Wyświetlacz AMOLED 341 PPI
Amazfit GTS wykorzystuje najwyższej klasy ekran o wysokiej rozdzielczości, którego gęstość pikseli wynosi aż 341 PPI i ma rozdzielczość 348 na 442, co zapewnia niespotykaną przejrzystość szczegółów. Co więcej, dostosowany 1,65-calowy wyświetlacz AMOLED przenosi precyzję kolorowego wyświetlacza na zupełnie nowy poziom. Spektrum kolorów w 100% NTSC i bardzo wysokie nasycenie  sprawiają, że wyświetlacz jest niezwykle realistyczny i sprawia, że ​​każdy ekran jest tak oszałamiający, jakbyś widział go po raz pierwszy.


Screenshot_14.jpg

Stylowy duży kwadratowy ekran, który wyświetla więcej treści.
Nowe, edytowalne modułowe tarcze zegarka, dostosowane do tego, na czym Ci zależy.

Dostosowany, stylowy, kwadratowy ekran o przekątnej 1,65 cala oferuje większy obszar wyświetlania niż okrągła tarcza zegarka o tej samej szerokości, dzięki czemu może przenosić więcej informacji. Dodatkowo wydaliśmy dwie innowacyjne modułowe tarcze zegarka, które można dostosować tak, aby wyświetlały podstawowe informacje, takie jak tętno, kalendarz, pogoda i wydarzenia, na których Ci najbardziej zależy, a wszystko to na jednej, łatwej do sprawdzenia tarczy zegarka. W sumie możesz dostosować do 7 widżetów z 17 funkcji.


Modułowa tarcza zegarka

Kluczowe informacje są wyświetlane centralnie, koncentrując się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Oprócz czasu w lewym górnym rogu, istnieje pięć modułów zawartości wyświetlacza (widżetów), które można dostosować. W środkowym obszarze może być wyświetlana pogoda, tętno lub przypomnienie; w dolnych obszarach możesz przełączyć się na stoper, budzik, wskaźnik baterii lub dowolną inną z  dostępnych opcji.

Modułowa analogowa tarcza zegarka

Możesz skupić się na centralnym wskaźniku czasu. Dostępnych jest siedem konfigurowalnych modułów zawartości wyświetlacza (widżetów) do wyboru spośród 17 opcji, dzięki czemu można przeglądać inne dane w czasie rzeczywistym.

Wodoszczelność do 5 atm i profesjonalne śledzenie pływania.

Odporny na wodę do głębokości 50 metrów, Amazfit GTS obsługuje również wiele scenariuszy pływania. Zegarek może automatycznie rozpoznawać Twoją pozycję pływacką i rejestrować dane, takie jak SWOLF, tempo lub zużycie kalorii, a także umożliwia dokładną analizę danych za każdym razem, gdy pływasz.12 głównych trybów ćwiczeń.

Amazfit GTS obsługuje 12 głównych trybów ćwiczeń, które dokładnie śledzą Twoje aktywności sportowe. Dostępnych jest również wiele profesjonalnych czujników, które w pełni rejestrują dane fizyczne i wykonują na nich analizę naukową w celu zwiększenia zdolności wysiłkowych.14-dniowa długotrwała wytrzymałość pomimo smukłego korpusu zegarka.

Amazfit GTS łączy oprogramowanie i sprzęt, aby głęboko zoptymalizować zużycie energii przez system i komponenty, aby zapewnić długotrwałą wytrzymałość 14 dni przy zachowaniu smukłej obudowy zegarka, która pozwala uniknąć częstych ładowań. Zegarek może pracować nieprzerwanie przez półtora miesiąca w podstawowym trybie zegarka.

Screenshot_15.jpg

Biologiczny czujnik optyczny do śledzenia ruchu Biotracker ™ PPG. Całodzienne monitorowanie tętna.

Zegarek jest zintegrowany z opatentowanym przez Huami biologicznym czujnikiem optycznym śledzenia BioTracker ™ PPG, który może wykonywać stałe 24-godzinne precyzyjne monitorowanie tętna, a także monitorowanie interwału tętna podczas treningów i ostrzeganie, jeśli jest zbyt wysoka wartość wykryto.
Ponadto wielowymiarowe funkcje zarządzania zdrowiem, takie jak przypomnienie o długotrwałym siedzeniu, zużycie kalorii i analiza snu, mogą pomóc w rozwinięciu dobrych nawyków i pełnej poprawie zdrowia organizmu.

L6_RED_WOMEN_26294_F.jpg


System oceny zdrowia Huami-PAI ™.
Precyzyjnie określa ilościowo stan fizyczny.

Amazfit GTS integruje innowacyjny system oceny zdrowia huami-PAI ™, który eliminuje potrzebę śledzenia skomplikowanych danych i pozwala intuicyjnie zrozumieć swój stan fizyczny na pierwszy rzut oka, a także bardziej zwięźle i precyzyjnie kontrolować swoje zdrowie.


Specyfikacje

 • Wymiary 43,25 x 36,25 x 9,4 mm

 • Waga
  (bez paska) Około. 24,8g

 • Materiał korpusu Stop aluminium stosowany w lotnictwie, materiał polimerowy

 • Materiał paska Silikon

 • Długość paska 120 mm (długa), 87 mm (krótka)

 • Szerokość paska 20mm

 • Ocena wodoodporności5 ATM

 • Pokaz 1,65 cala AMOLED, rozdzielczość 348 x 442, 341 ppi, 100% NTSC, zawsze włączony wyświetlacz

 • Ekran dotykowy Szkło hartowane Corning Gorilla 3 generacji + powłoka chroniąca przed odciskami palców

 • Czujniki

  BioTrackerTMPPG Bio-Tracking Czujnik optyczny
  6-osiowy czujnik przyspieszenia
  3-osiowy czujnik geomagnetyczny Czujnik
  ciśnienia powietrza Czujnik
  światła otoczenia

 • Bluetooth BT5.0 BLE

 • BateriaAkumulator polimerowy litowo-jonowy 220 mAh (wartość typowa)

 • Czas ładowania Około 2 godzin

 • Metoda ładowania Magnetyczny / 2-pinowy pin POGO

 • Żywotność baterii

  Typowy scenariusz użytkowania: 14 dni
  Tętno zawsze włączone, monitorowanie snu; 150 naciśniętych powiadomień rozświetla ekran, podnieś nadgarstek, aby zobaczyć czas 30 razy i 5 minut dla innych operacji każdego dnia; ćwicz 3 razy w tygodniu przez 30 minut z włączonym GPS.

  Podstawowy tryb zegarka: 46 dni
  Wyłącz połączenie Bluetooth, tętno i inne funkcje, a następnie unieś nadgarstek, aby zobaczyć godzinę 100 razy dziennie.

 • Wspierane urządzenia Android 5.0 lub iOS 10.0 i nowsze

 • Akcesoria Magnetyczna podstawka ładująca, instrukcja obsługi

 • Aplikacja Aplikacja Zepp (wcześniej znana jako aplikacja Amazfit)


#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie AMAZFIT ZEGAREK SMARTWATCH GTS Steel Blue MW

Oceń ten produkt