Okulary Google VR HP Reverb

Okulary do wirtualnej rzeczywistości

HP Reverb VR

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: HP Inc.

2CZ77EA

Nowy produkt

1 999,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Przepraszamy, obecnie ten produkt nie jest dostępny na stanie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat jego dostępności.

Zapytaj o produkt

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
Okulary Google VR HP Reverb

Okulary Google VR HP Reverb

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis Okulary Google VR HP ReverbRealistyczna wirtualna rzeczywistość, jakiej nie było nigdy dotąd. Doświadcz przyprawiającej o szybsze bicie serca głębi w swoim domu. Dzięki wyjątkowej rozdzielczości, komfortowej konstrukcji i wbudowanemu systemowi audio z łatwością zapomnisz, że otacza Cię wirtualna rzeczywistość, i poczujesz się jak w prawdziwym świecie.Niewiarygodnie rzeczywiste wrażenia

Doświadcz niezwykle wyraźnego obrazu dzięki dwóm panelom LCD o rozdzielczości 2160 × 2160 (jeden na oko) z pełnym zakresem kolorów RGB i szerokim kątem widzenia 114°. Sześć stopni swobody umożliwia naturalne poruszanie się w górę, w dół, do tyłu, do przodu i na boki.
Bezproblemowa konfiguracja

Dzięki podwójnemu podłączeniu do kompatybilnego komputera konfiguracja zestawu jest niezwykle szybka i prosta. Znajdujące się w zestawie kontrolery ruchowe korzystają z technologii Bluetooth i są fabrycznie sparowane z zestawem.Większy komfort, mniejsza waga.

Dzięki małej wadze (433 g), kompaktowej konstrukcji i minimalnemu naciskowi na twarz zapomnisz, że w ogóle masz je na sobie. Miękki i elastyczny pasek umożliwia łatwe ściąganie i zakładanie, natomiast odczepiana i nadająca się do prania maska pozwala utrzymać zestaw w czystościZintegrowany system audio

Zminimalizuj ilość kabli dzięki wbudowanym, wysokiej jakości słuchawkom. Wolisz własne? Wymontuj z łatwością wbudowane słuchawki i podłącz własne przez gniazdo jack 3,5 mm. Wbudowany mikrofon oferuje łatwą komunikację z członkami zespołu i pozwala sterować komputerem za pomocą asystenta Cortana.Specyfikacja techniczna:

Minimalne wymiary (szer. x głęb. X wys.):

19,1 cm (między pałąkami bocznymi);

23 cm (między słuchawkami);

14 cm (od górnej osłony do maski na twarz);

24,5 cm (od górnej osłony do tylnego pałąka przy ustawieniu MIN);

28,5 cm (od górnej osłony do tylnego pałąka przy ustawieniu MAX);

8,5 cm (środkowa osłona)

Waga:

0,84 kg (wraz kablem 3,5 m); 0,5 kg (bez kabla)


Wymiary opakowania (szer. x głęb.x wys.):

49,30 × 16,80 × 44,50 mm

Waga w opakowaniu (brutto):

2,62 kg


Gwarancja:

Dwuletnia ograniczona gwarancja


Zawartość opakowania:

Zestaw gogli VR HP, para kontrolerów ruchowych, 4 jednorazowe baterie AA, odłączany kabel 2 w 1 (DP + USB 3.0) 3,5 m, płaski dwuprzewodowy, kabel aktywny + adapter z męskiego złącza miniDP na pełnowymiarowe żeńskie złącze DP (część TK).

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Okulary Google VR HP Reverb

Oceń ten produkt