MIO Rejestrator MiVue 812

MIO Rejestrator MiVue 812

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: Mio

ASMIOV812000001

Nowy produkt

526,99 zł

Opis MIO Rejestrator MiVue 812


Idealnie płynne nagranie, nieskazitelny obraz i opcja Wi-Fi dla maksymalnego bezpieczeństwa

  • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS
  • Wysoka wartość przysłony F1.8
  • Full HD 1080P 60 klatkach/s
  • Dok typu QuickClick i regulowany kąt obiektywu
  • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
  • Pozycjonowanie GPS
  • Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem

Mio Night Vision
Dzięki zaawansowanej technologii Mio Night Vision wykorzystaniu systemów poprawiania obrazu i zastosowaniu tylko trwałych, szklanych soczewek wideorejestratory Mio zapewniają płynny obraz w świetnej jakości.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
AVG
MiVue 812 pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenia prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta nowatorska funcja Mio ochroni Cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Nagrywanie w Full HD/60 lub 1440p/30
Wideorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p (Full HD) przy 60 klatkach na sekundę, co oznacza niezwykłą płynność obrazu. Urządzenie pozwala także nagrywać w wyższej rozdzielczości 1440p z szybkością 30 klatek na sekundę.

Obiektyw z przesłoną F1.8 i szklaną optyka
Dzięki F1.8 do obiektywu dociera więcej światła, co zapewnia wysoką jakość i pełnię detali na nagraniu nawet podczas słabego nasłonecznienia.

Szeroki rzeczywisty kąt widzenia
Szerokokątny obiektyw bez martwej strefy (140 stopni) to większa przestrzeń przed nami zarejestrowana na nagraniu z wideorejestratora.

Pozycjonowanie GPS
Wbudowany moduł GPS w wybranych modelach z serii rejestruje lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne (na życzenie użytkownika). Dzięki temu otrzymujesz komplet informacji dotyczących przejechanej trasy. Następnie przy użyciu aplikacji MiVue Manager możesz wyświetlić ją w Google Maps.

Tryb parkingowy
Urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym.

3-osiowy sensor przeciążeń
W trybie nagrywania zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów z wielostopniową regulacją (G-Shock Sensor) uruchomi się i zapisze kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.

Ostrzeżenia o fotoradarach
Urządzenie MiVue 812 posiada wbudowane informacje o fotoradarach, które aktualizują się raz w miesiącu, za darmo, przez cały okres eksploatacji urządzenia. Jedź bezpiecznie i zaoszczędź pieniądze.

Kompatybilny z tylną kamerą MiVue A30 i A50
Urządzenie jest kompatybilne z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A30 lub A50, która rejestruje obraz za pojazdem. Kamerę MiVue A30/A50 trzeba zakupić osobno.EAN: 4713264283930
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 5415N6600001
Rozdzielczość : 2560 x 1440
Liczba klatek na sekundę: 30
Matryca: Sony premium STARVIS CMOS
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Nie
Nagrywanie w pętli: Nie
GPS: Tak
Przekątna ekranu: 2,7''
Ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Kolor: Czarny
Waga: 86.1 kg
Wymiary: Wysokość: 85,6 mm Szerokość: 54,7 mm Grubość: 36,1 mm
Pozostałe parametry: Sensor przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD klasy 10 o pojemności do 128 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Obsługuje tylną kamerę: Opcjonalnie (MiVue A30/MiVue A50) Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Tryb parkingowy: Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem: Tylko z czujnikiem wstarząsów i uderzeń G Sensor, Inteligentny tryb parkingowy: Czujnik ruchu, wstrząsów i uderzeń (*Wymaga SmartBox, który nie jest częścią zestawu.) Desktop: MiVue Manager

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie MIO Rejestrator MiVue 812

Oceń ten produkt