Tracer Zestaw cofania kamera z monitorem RVIEW S1

Tracer Zestaw cofania kamera z monitorem RVIEW S1

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: TRACER

ASTRAKC00046625

Nowy produkt

131,49 zł

Opis Tracer Zestaw cofania kamera z monitorem RVIEW S1


ZESTAW COFANIA KAMERA Z MONITOREM TRACER RVIEW S1
Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer RVIEW. Z łatwością zainstalujesz go w swoim aucie, bez poważnych ingerencji w poszycie, deskę rozdzielczą oraz układ elektryczny auta. Podłączenie zasilania zestawu pod światło cofania umożliwia włączani zestawu automatycznie, po wrzuceniu wstecznego biegu.

Monitor składany na kokpit, o przekątnej ekranu 4,3 cala dedykowany do kamer cofania i innych urządzeń ze złączem RCA Cinch. Regulowany uchwyt montażowy z mocną taśmą, pozwala na instalacje zarówno na desce rozdzielczej, jak również na szybie czy też podsufitce auta. Wyświetlacz posiada dwa wejścia video oraz regulację parametrów obrazu. Włącza się automatycznie w momencie otrzymania sygnału.

Kamera z diodami IR, wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej to wygodne rozwiązanie, umożliwiające montaż zestawu w miejsce klasycznej plastikowej ramki tylnej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu unikamy konieczności wykonywania dużych nawiertów w zderzaku czy też klapie bagażnika. Wystarczy przeprowadzić do bagażnika kabel kamery, by była gotowa do działania. 4 diody podczerwieni umożliwiają czytelny podgląd obrazu w trudnych warukach oświetlenia, m.in. w nocy czy też w tunelu.

Kabel połączeniowy o długości 6 metrów pozwoli Ci połączyć kamerę oraz monitor niezależnie jak zawile poprowadzisz go pod wykładziną, plastikami czy innymi elementami auta. Kabel, oprócz przesyłania sygnału AUDIO posiada również wiązkę zasilania, dzięki czemu monitor możesz podłączyć również do zasilania lampy cofania.

Zestaw umożliwia działanie zarówno w trybie biegu wstecznego, jak też ciągłego podglądu. W przypadku tego pierwszego trybu oba elementy należy podłączyć do świateł cofania co sprawi, że będzie się ono uruchamiać automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Można jednak oba elementy podłączyć do gniazdek zapalniki odpowiednim wtykiem (brak w zestawie), sprawiając, że zestaw będą przesyłać obraz z kamery przez cały czas od momentu gdy w gniazdkach zapalniczki (kokpit, bagażnik) pojawi się zasilanie.EAN: 5907512865262
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: TRAKAM46625
Rozdzielczość : 800 x 480
Kąt widzenia: 120 °
Tryb nocny: Tak
Przekątna ekranu: 4,3''
Ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Nie
Typ kart pamięci: Nie dotyczy
Standard pamięci SD / CF: Nie dotyczy
Zasilanie: 12V DC
Akcesoria w zestawie: Ramka z kamerą, Monitor, Kabel VIDEO, Kable zasilające Szybkozłączka do kabli (2 szt.)
Kolor: Czarny
Wymiary: Wymiary ramki tablicy (mm): 546 x 140 x 21 Podstawa po opuszczeniu ekranu 136 x 110 x 20 mm (szer.-gł.-wys.) Podstawa po podniesieniu ekranu 136 x 110 x 88 mm (szer.-gł.-wys.)

#aledostawy

Kurier

Kurier 9,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Tracer Zestaw cofania kamera z monitorem RVIEW S1

Oceń ten produkt