Acer Predator Thronos nowym poziomem gamingu?

Acer Predator Thronos nowym poziomem gamingu?

Potrzeba wygody podczas grania daje ogromne możliwości producentom swoistych akcesoriów do gamingu. Wiemy już, że myszki, klawiatura i podkładka ma znaczenie, jednak teraz firma Acer przeszła samą siebie. Ich najnowszy produkt – Acer Predator Thronos to stworzone specjalnie dla graczy krzesło, które swoją konstrukcją przypomina królewski tron.

To, że gaming już dawno przeszedł na nowy poziom jest sprawą oczywistą. Nowe technologię, jakie mamy dostępne obecnie na rynku przechodzą wszelkie wyobrażenia. Tym razem nowością bombarduje nas Acer, którego gamingowy tron waży 229kg i mierzy 1,5m wysokości!

 

Czym jest Predator Thronos?

Machina przypominająca najprawdziwszy tron jest wykonana ze stali a możliwości regulacji pozwalają na dostosowanie ciała do własnych wygód podczas poszczególnych gier. Podkładka na nogi, miejsce na wszelkie akcesoria i komputer lub laptop oraz możliwość pochylenia do 140 stopni pozwoli na odnalezienie komfortowego ułożenia. Uchwyty pozwolą na zamieszczenie aż trzech 27-calowych monitorów.

To nie wszystko! W fotelu została zastosowana funkcja znana z kontrolerów a mianowicie reagowanie na wszystko co dzieje się w grze wibracjami. Obecnie cena za fotel nie jest znana.

 

Oto oficjalna zapowiedź fotela: