Apple zaprasza na premierę nowych iPhone’ów!

Apple zaprasza na premierę nowych iPhone’ów!

Apple to jedna z największych firm produkująca sprzęt elektroniczny począwszy od laptopów na smartfonach kończąc. Jeden z flagowych produktów marki, czyli iPhone wykorzystujący dedykowany system operacyjny iOS ma pojawić się w nowej odsłonie a już teraz wiemy, że prezentacja nowych modeli nastąpi 12 września.

Dokładnie trzy modele mają zostać zaprezentowane przedstawicielom mediów, którzy już teraz zostali poinformowani o prezentacji w Steve Jobs Theater w Cupertino. iPhone 2018, iPhone XS i iPhone XS Plus to nowe modele, których parametry i dokładny opis poznamy w przyszłym tygodniu w środę.

 

Czego możemy oczekiwać po najnowszych smartfonach od Appla?

Obecnie nie wiele wiadomo poza tym, że nowe iPhony mają posiadać zdumiewające rozmiary ekranu. Począwszy od modelu XS i przekątnej 5,8” przez model 2018 o przekątnej 6,1” do modelu XS Plus, którego rozmiar ma wynosić 6,5”.

Kolejną potwierdzoną informacją jest zastosowana matryca. Model 2018 ma posiadać panel LCD natomiast pozostałe dwa, czyli XX i XS Plus mają mieć panele OLED.

Chodzą plotki, że najtańszy z modeli, czyli iPhone 2018 ma kosztować 699 dolarów a wraz z niższą ceną będzie mieć także nieco gorsze parametry i w przeciwieństwie do pozostałych dwóch modeli, ma posiadać aluminiową ramkę dookoła telefonu a nie stalową oraz tylko pojedynczy aparat. Wszystko to jednak plotki a konkretne informacje otrzymamy już niebawem.

Transmisję z konferencji będziemy mogli obejrzeć 12 września o 19 (czasu polskiego) na oficjalnej stronie Apple.