Dzisiejszy rozwój techniki komputerowej pozwala nam szybciej i sprawniej tworzyć i edytować wszelkie treści. Oprogramowanie do wykonywanych takich czynności na rynku jest dostępne w wielu wersjach. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować wam ten, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sami uważamy za jeden z najlepszych. Mowa tutaj o programie Corel Video Studio X10.

Pomimo olbrzymiego wyboru na rynku nasi klienci postawili na sprawdzony i intuicyjny program, jakim jest Corel Video Studio x10. Występuje on w wersji Pro oraz Ultimate, różnią się one niektórymi funkcjami w zależności od przeznaczenia.

 

Czym jest Corel Video Studio?

Przede wszystkim jak sama nazwa wskazuje to program do edycji plików video. Dzięki niemu możemy bez przeszkód ciąć, skracać, kopiować elementy danego filmu, dodawać do niego najróżniejsze efekty, czy zmieniać kolory. Program służy głównie do tworzenia w domu i do takich prac jest stworzony. Jeżeli więc marzycie o karierze Youtubera, gamplayera czy po prostu twórcy wszelakich filmów, dobrze jest uzbroić się w program, na którym można polegać. Odnajdą się w nim wszyscy, od tych, którzy stawiają pierwsze kroki w edycji filmów do najbardziej doświadczonych montażystów.

Mnóstwo klientów wybrało dostępne w naszym sklepie oprogramowanie i wciąż nie przestaje cieszyć się zainteresowaniem. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem, jest on prostszy niż wam się wydaje!