Czy potrzebujemy drukarki w domu?

Czy potrzebujemy drukarki w domu?

Olbrzymia możliwość jaką niesie ze sobą przemysł drukarski powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od potrzeb. Jedne modele zagwarantują szybki i bezproblemowy druk w większych i mniejszych firmach a inne dzięki swoim parametrom i niewielkim rozmiarom idealnie nadają się do domu. Czy skoro istnieje tak wiele punktów ksero, to czy naprawdę potrzebujemy drukarki w domu? Dzisiaj odpowiemy Wam na to pytanie.

W większych i mniejszych miastach, przy uczelni czy przy domu. Punkty ksero są dobrze znane każdemu z nas i na pewno znaczna część ludzki miała okazję z niejednego skorzystać do różnego rodzaju zleceń. Skoro punkty, w których możemy wydrukować i skserować niemal wszystko i są tak popularne i tanie, to właściwie po co nam drukarka w domu.

Dla wygody.

Często przytrafia nam się sytuacja, w której musimy coś skserować lub wydrukować dokładnie w tej sekundzie. Przypuśćmy, że taka sytuacja przytrafia nam się w okolicy godziny 22 lub nawet później. Oczywiście istnieją miejsca, w których możemy drukować i skanować o dowolnej godzinie, jednak ich częstotliwość występowania na terenie miasta jest niewielka, a konieczność poświęcenia dużej ilości czasu na dojechanie do niego (jeżeli nie ma go w okolicy) niekoniecznie nam odpowiada.

Nie mówimy, że przytrafia się to często, ale na pewno wielokrotnie każdy z nas się z tym spotkał. Mając drukarkę w domu takie sytuacje nam nie grożą i niezależnie od pory dnia i nocy będąc w domu, możemy wykonać dowolną potrzebną nam czynność na naszej drukarce. Jeżeli myślicie, że jest to zbyt duży wydatek, jesteście w błędzie. Na naszym sklepie możecie kupić urządzenie wielofunkcyjne za 140 zł, a jest nim HP DeskJet 2620! Dzięki niemu będziecie mogli nie tylko drukować, ale także skanować potrzebne Wam dokumenty.

Dla dziecka.

Dzieci są wymagającymi istotami, które oczekują od nas uwagi i spełniania zachcianek (przynajmniej tych przyziemnych). Na pewno zagwarantowalibyśmy swoim dzieciom dużą frajdę, kiedy moglibyśmy wydrukować ładne obrazki, zdjęcia czy wykonane przez nie rysunki w programie typu Paint by powiesić je na lodówce? Drukarnie oferują nam takie usługi jednak wiąże się to już z większym kosztem niż w przypadku czarno-białych wydruków.

Tutaj doskonałym rozwiązaniem byłoby urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3785, które nie tylko ładnie wygląda i zajmuje mało miejsca, ale jeszcze drukuje wysokiej jakości fotografie i obrazki o intensywnych i żywych kolorach. Niewielki koszt urządzenia nie zrujnuje domowego budżetu a zagwarantuje dużo frajdy.

Dla oszczędności.

Usługi oferowane na zewnątrz wydają się tańsze ale finalnie tak jest tylko wówczas kiedy drukujemy bardzo mało. Kiedy drukujemy więcej zawsze opłaca się mieć sprzęt u siebie, dobierając go właściwie do swoich potrzeb i wówczas na pewno taniej wyjdzie inwestycja w urządzenie niż chodzenie z każdą sprawą do punktu ksero (nie mówiąc już o zyskanym czasie).

W prawdzie urządzenia skierowane do większej eksploatacji niż tradycyjne domowe użytkowania są nieco droższe, ale gwarantują tańszy druk. Biznesowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne są bardzo różnorodne i dostosowane do różnego rodzaju pracy, ponadto możemy zaoferować usługę abonamentową na druk i w takich przypadkach wydrukowanie pojedynczej strony to już minimalne koszty liczone w groszach. Warto się z nami skontaktować w celu doboru odpowiedniego sprzętu bez względu na ilości jakie potrzebujecie drukować zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 290 77 77 lub pod adresem mailowym: bok@ale.pl

Oczywiście warto pamiętać, że w tekście odnosimy się jedynie do usług druku i skanu. Sprzęt, dzięki któremu będziemy mogli wykonywać bardziej skomplikowane prace jak bindowanie, druk szerokoformatowy czy choćby druk kalendarza jest o wiele droższy i raczej nie nadaje się do domu. Nie zmienia to jednak faktu, że nie boimy się najbardziej wymagających klientów, więc w każdym wypadku poradzimy najlepiej, jak to będzie możliwe.