Drukarka do pracy i nauki zdalnej

Drukarka do pracy i nauki zdalnej

W czasach pracy i nauki zdalnej potrzebujemy niezawodnego sprzętu elektronicznego, który będzie nas niezawodnie wspierał. Jednym z tego typu niezbędnych urządzeń jest drukarka, najlepiej aby była wyposażona również w skaner i ksero – czyli potrzebujemy urządzenia wielofunkcyjnego. Przedstawiamy HP Deskjet 2720 All-in-One, urządzenie, które idealnie powinno nas wspierać w zdalnej pracy.

HP DeskJet 2720 AiO

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720 All-in-One 3XV18B – tak brzmi pełna nazwa drukarki, którą chcemy zaprezentować w tym wpisie. Jest to nowoczesne urządzenie, którego przeznaczeniem jest praca w domu bądź małym biurze i co ważne możemy je nabyć w naprawdę przystępnej cenie ok. 250 PLN. Zaletą tej drukarki są niewątpliwie niewielkie wymiary na co warto zwracać uwagę przy wyborze drukarki do domu, gdzie raczej nie mamy dużo miejsca na taki sprzęt. Kolejnym dużym plusem to praca bezprzewodowa, dzięki czemu drukarkę można podpiąć z routerem przez wifi i następnie wszystkie sprzęty (laptop, PC, smartfon) będą mogły z tej samej sieci bezprzewodowo wysyłać w domu dokumenty do wydruku. Małe wymiary i praca bezprzewodowa daje nam możliwość swobodnego umiejscowienia drukarki – może to być biurko, szafka, regał a nawet może to być inne pomieszczenie niż  pracujemy.

HP DeskJet 2720 AiO ale.pl

HP DeskJet 2720 oprócz możliwości druku posiada także skaner i ksero więc  skserowanie czegokolwiek w formacie A4 bądź skan dokumentów aby wysłać na serwery biurowe czy też pracy domowej wypełnionej w zeszycie, ćwiczeniówce i dosłanie nauczycielce do sprawdzenia nie będzie stanowiło problemu.

 

Dużym plusem jest proces konfiguracji drukarki. Wystarczy za pomocą specjalnej aplikacji „HP Smart” przejść kilka prostych kroków, w których jedynie potwierdzamy kolejne wybory działania urządzenia, nie potrzeba do tego specjalnej wiedzy informatycznej, każdy powinien sobie z tym zadaniem poradzić. Ponadto dzięki HP Smart mamy dostęp do narzędzi do drukowania, skanowania, sprawdzania poziomów atramentu.

HP DeskJet 2720 - ale.pl

 

Podsumowując drukarka wielofunkcyjna HP DeskJet 2720 AiO to idealne narzędzie do domu, gdy nie potrzebujemy drukować codziennie wielu stron. Jest cicha, szybka, zajmuje niewiele miejsca, pracuje bezprzewodowo, posiada skan i możliwość kserowania, jakość wydruków na oryginalnych tuszach HP jest wzorcowa. Do plusów można także zaliczyć niewielką cenę oraz prosty sposób konfigurowania urządzenia. Pełną specyfikacją wraz z aktualną ceną można znaleźć tutaj. Gdybyś potrzebował pomocy śmiało skontaktuj się z nami przed zakupem mailowo bok@ale.pl lub telefonicznie 22 290 77 77 a nasi doradcy pomogą podjąć decyzję i rozwiać wszystkie wątpliwości.