Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn – szybkość, wydajność, bezpieczeństwo i ekologia

Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn – szybkość, wydajność, bezpieczeństwo i ekologia

Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn to nie tylko urządzenie do drukowania, to narzędzie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki Twoja firma obsługuje dokumenty. Zanurzmy się w świat technologii, bezpieczeństwa, wydajności i ekologii, które sprawiają, że ta drukarka jest wyborem doskonałym dla rozwijających się firm.

Drukarka HP Laser Jet M507dn (91PV87A) od przodu

Technologia druku: szybkość i jakość

Dzięki technologii laserowej, drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn oferuje niezrównaną szybkość drukowania. Z imponującą prędkością do 43 stron na minutę (domyślnie) i możliwością zwiększenia do 50 stron na minutę w trybie HP High Speed, drukarka ta gwarantuje, że Twoje zadania drukowania są realizowane z najwyższą efektywnością.

Wydruk pierwszej strony w ciągu zaledwie 5,9 sekundy to kolejny atut, który pozwoli Ci być gotowym do działania praktycznie od razu. Maksymalna jakość druku w trybie best sięga imponujących 1200 x 1200 dpi, co zapewnia ostre, klarowne dokumenty.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo danych jest priorytetem dla każdej firmy. Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn to nie tylko drukarka, to zaawansowane narzędzie zabezpieczające Twoje informacje. Dynamiczne zabezpieczenia sprawiają, że drukarka ta jest odporna na ataki. Każde urządzenie we flocie skrupulatnie sprawdza swój kod operacyjny i potrafi naprawić się samo po potencjalnym ataku. To oznacza, że Twoje dane są bezpieczne, a przerwy w działaniu zminimalizowane.

Funkcja blokowania wkładów z nieoryginalnym układem lub obwodami elektronicznymi gwarantuje, że korzystasz z oryginalnych, certyfikowanych produktów. Jednak, używany układ firmy HP pozwala także na korzystanie z regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów, co wpisuje się w zrównoważony rozwój.

Drukarka HP LaserJet M507dn (91PV87A) z lewej strony

Niskie koszty, niskie zużycie energii

Oszczędność energii to nie tylko korzyść dla środowiska, ale także dla Twojego budżetu. Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn wykorzystuje toner HP EcoSmart, który nie tylko zapewnia niezawodność drukowania, ale także pomaga oszczędzać energię.

Zgodność ze standardem Energy Star potwierdza, że ta drukarka spełnia surowe normy dotyczące efektywności energetycznej. Przy minimalnym zużyciu energii, Twoja firma może cieszyć się doskonałą wydajnością.

Drukarka HP LaserJet M507dn (91PV87A) z prawej strony

Zarządzanie flotą i kontrola środowiska druku

Zarządzanie flotą drukarek staje się łatwe dzięki HP Web Jetadmin. Centralizowana kontrola środowiska druku pozwala efektywnie monitorować i zarządzać wieloma urządzeniami. To rozwiązanie sprawia, że administracja drukarkami staje się prostsza i bardziej efektywna.

Drukarka HP LaserJet M507dn (91PV87A) od góry

Drukowanie zdalne i mobilne

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym mobilność to klucz do sukcesu. Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn umożliwia przesyłanie zadań druku nawet spoza biura, a technologia HP Roam pozwala aktywować je bezpiecznie na drukarce. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność i szybkość reakcji na zmieniające się warunki.

Drukarka HP LaserJet M507dn (91PV87A) od tyłu

Specyfikacja techniczna w szczegółach

  • Prędkość druku: Do 43 str./min (domyślnie); Do 50 str./min (HP High Speed)
  • Wydruk pierwszej strony: W ciągu zaledwie 5,9 sekundy
  • Normatywny cykl pracy: Do 150 000 stron miesięcznie
  • Zalecana ilość stron drukowanych miesięcznie: 2000 do 7500
  • Technologia druku: Urządzenia laserowe
  • Jakość druku w zzerni (Tryb Best): Maks. 1200 × 1200 dpi
  • Wyświetlacz: Ekran QVGA LCD o przekątnej 6,86 cm (2,7 cala)
  • Pamięć: 512 MB (Maksymalnie 1,5 GB z opcjonalną pamięcią DIMM)
  • Połączenia: 1 port urządzenia Hi-Speed USB 2.0, 2 porty hosta Hi-Speed USB 2.0, 1 port Gigabit Ethernet

Drukarka HP LaserJet M507dn (91PV87A) wyświetlacz

Wnioski

Drukarka HP LaserJet Enterprise M507dn to nie tylko drukarka. To narzędzie, które integruje szybkość, bezpieczeństwo, ekologię i mobilność. Zgodność ze standardem Energy Star, dynamiczne zabezpieczenia, możliwość druku zdalnego, to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że ta drukarka jest godna uwagi dla każdej rozwijającej się firmy.

Oszczędność energii, niezawodność, bezpieczeństwo danych – HP LaserJet Enterprise M507dn to doskonały wybór dla przedsiębiorstw, które stawiają na efektywność i zrównoważony rozwój. Jego imponujące funkcje techniczne oraz nowoczesny design sprawiają, że ta drukarka doskonale wpisuje się w wymagające środowisko biznesowe, zapewniając jednocześnie komfort i łatwość obsługi.

Baner kontakt do handlowca