Amazfit Smartband 5 z pulsoksymetrem – idealny na prezent

Amazfit Smartband 5 z pulsoksymetrem – idealny na prezent

Chcielibyśmy Wam przedstawić idealną propozycję na gwiazdkowy prezent – to nasz hit sprzedaży w ostatnich tygodniach – opaska sportowa Amazfit Band 5, która jest wyposażona w pulsoksymetr.

Fenomen opaski Amazfit Smartband 5

Dlaczego idealny prezent? – Niewielka cena zakupu na pewno nie zrujnuje Waszego budżetu, a ponadto ciężko zapominać, w jak różnym czasie przyszło nam obecnie żyć – a Amazfit Band 5 w dobie koronawirusa to idealny gadżet, zawierający pulsoksymetr, które są oficjalnie zalecane przez Ministerstwo Zdrowia. Monitorowanie poziomu natlenienia krwi zapewne dla wielu osób zapewni spokój ducha a być może nawet pomoże uratować bezcenne życie naszym bliskim – tym bardziej, że urządzenia, które możemy nabyć w aptekach, kosztują często powyżej 100 zł musimy je specjalnie zakładać na palec, a w przypadku opaski Amazfita mamy ją przez cały czas „pod ręką” co na pewno jest dużo wygodniejsze. Do tego można dodać, że pulsometr w Amazficie działa naprawdę dobrze i jego pomiary nie odbiegają od urządzeń ściśle tylko do tego przeznaczonych.

Amazfit smart 5 z pulsoksymetrem - ale_pl

Amazfit Band5 to nie tylko pulsometr – to oczywiście przede wszystkim opaska sportowa z szeregiem opcji monitoringu naszej aktywności oraz snu, która posiada wszystkie zalety kultowej już serii smartbandów – Mi Band.

Opaska Amazfit Band 5 a inne opaski

Można powiedzieć, że Amazfit Band 5 to pod wieloma względami bliźniacze urządzenie do Xiaomi Mi Band 5. Trzema się mocno przyglądać aby wychwycić różnice –  na pierwszy rzut oka z przodu możemy je odróżnić dopiero po kształcie ikonki pod wyświetlaczem: w Amazfit to prostokąt z zaokrąglonymi rogami a w Mi Bandzie jest to okrąg. Spód urządzenia i tu znów kosmetyka odróżnia oba gadżety – trochę inaczej wyglądają czujniki biometryczne.

Amazfit smart 5 pulsoksymetr - ale_pl

Większe różnice można znaleźć dopiero w środku samego urządzenia opaski: Amazfit przewyższa swojego bliźniaka od Xiaomi pulsoksymetrem oraz obsługą Alexy czyli wirtualnego asystenta, który niestety wciąż jest niedostępny w Polsce.

Funkcje opaski Amazfit Band 5

Menu i możliwości są podobne (choć nie identyczne!) jak te w Xiaomi. Obsługa Banda jest prosta nawet dla osób, które będą ją używały jako swojej pierwszej inteligentnej opaski.

Oto co zawiera menu Amazfit Band 5:

 • status z liczbą kroków, sapalonymi kaloriami, przebytym dystansem, są powiadomienia oraz zestawienie kroków z niedawnych dni,
 • PAI – to system, który ma nas zmotywować do ćwiczeń,
 • tętno,
 • SpO2,
 • powiadomienia,
 • pomiar stresu,
 • oddychanie,
 • wydarzenia,
 • pogoda,
 • treningi – bieganie na zewnątrz i na bieżni, jazda na rowerze i na rowerze stacjonarnym, spacer, rowerek eliptyczny, wioślarstwo, joga, ćwiczenia na skakance, pływanie oraz ćwiczenie dowolne,
 • kilka przydatnych funkcji  jak nie przeszkadzać, alarm, aparat, muzyka, stoper, timer, znajdź urządzenie, cichy, zegar światowy, wyświetlacz, ustawienia.

W ustawieniach możemy także zmieniać jasność, włączyć blokadę ekranu, uruchomić autowyłączenie ekranu, jest funkcja naciśnij i przytrzymaj tarczę, automatyczne wykrywanie aktywności, reboot, ustawienia fabryczne a także informacje o urządzeniu.

Amazfit smart 5 pulsoksymetr - ale_pl

Podsumowując opaska sportowa Amazfit Band 5 to niemal bliźniacze urządzenie z najpopularniejszą opaską na rynku Xiaomi Mi Band 5 jedynie naprawdę drobne różnice wizualne pozwalają z najbliższej odległości rozpoznać obie opaski a z daleka Xiaomi i Amazfit będą praktycznie nie do odróżnienia. Wnętrze to też praktycznie te same urządzenia z drobnymi różnicami, które trzeba często porównywać zapisując je „pod kreskę”. Amazfit przewyższa Xiaomi obecnością czujnika mierzącego natlenienie krwi i ten fakt jest zapewne dla wielu osób kluczowym argumentem za zakupem właśnie tego smartbanda.

Ile kosztuje opaska sportowa Amazfit Band 5?

Można by pomyśleć, że skoro dostajemy 2 urządzenia w jednym to cena będzie podwójna w granicach 250 PLN na szczęście Amazfit ma dla nas niespodziankę i ustalił cenę swojego urządzenia na sporo niższym poziomie. Obecnie przed gwiazdką 2020 kwota jaką musimy zapłacić to minimum 159 PLN ale możemy podpowiedzieć abyście często zaglądali na nasz sklep – jeszcze przed świętami postaramy się przygotować super promocję gdzie będzie można kupić opaskę nawet poniżej 150 PLN – bądźcie czujni :).

Amazfit smart 5 pulsoksymetr - ale_pl

Jesteśmy przekonani, że ta propozycja prezentu gwiazdkowego trafi w niejedne gusta obdarowanych i będzie wyrazem niezwykłej troski o swoich najbliższych w tych nietypowych czasach. Spiesz się z podjęciem decyzji, bo do świąt coraz mniej czasu! Gdybyś potrzebował pomocy śmiało skontaktuj się z nami przed zakupem mailowo bok@ale.pl lub telefonicznie 22 290 77 77 a nasi doradcy pomogą podjąć decyzję i rozwiać wszystkie wątpliwości.