Ta drukarka wielofunkcyjna nie tylko jest bardzo mała, przez co zmieści się w każdym pokoju, nawet dziecięcym, to na dodatek trudno ją nazwać pecetową. Współpracować będzie z praktycznie każdym urządzeniem, w tym z tabletem czy telefonem.

Firma HP wprowadziła na rynek atramentową drukarkę wielofunkcyjną przeznaczoną dla ceniącego styl, zawsze połączonego z siecią konsumenta. Została zaprojektowana z myślą o miłośnikach mobilności, chcących drukować przede wszystkim z Facebooka, Instagrama i innych serwisów społecznościowych, model HP DeskJet 3785 jest o połowę mniejszy od innych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych tej klasy, a mimo to łączy dobrej jakości druk, skanowanie i kopiowanie z łatwymi w użyciu funkcjami mobilnymi za 217,99 złotych.

Konfigurowanie drukarki oraz bezpośredni druk z urządzeń mobilnych są banalnie proste dzięki aplikacji mobilnej HP All-in-One Remote dostępnej na Windows, Windows Mobile, iOS-a i Androida. Za pomocą techniki Wi-Fi Direct posiadacze tego urządzenia mogą natychmiast rozpocząć drukowanie i połączyć się z drukarką bez pośrednictwa Internetu.

HP DeskJet 3785 jest mała, wygodna, nie potrzebuje komputera, a na dodatek… społecznościowa.

Użytkownicy mogą drukować, modyfikować i udostępniać zdjęcia z serwisów Facebook, Instagram oraz Flickr albo bezpośrednio z pamięci telefonu za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji HP Social Media Snapshots. HP oferuje też samoprzylepny papier fotograficzny 4×5, stworzony specjalnie pod kątem aplikacji Social Media Snapshots, nadający się do ozdobienia sypialni lub szafki albo do pokazywania zdjęć rodzinie i przyjaciołom.

Za pomocą narzędzia HP Printbot użytkownicy Facebook Messengera mogą drukować materiały z konwersacji. Oprócz łatwego druku zdjęć i dokumentów, narzędzie pozwala użytkownikom także dodawać drukarki, drukować z historii urządzenia oraz zamawiać materiały eksploatacyjne.

No i jest bardzo tania. U nas w najniższej cenie na rynku.

HP DeskJet 3785 kosztuje u nas 217,99 złotych. W tej cenie otrzymujemy malutkie, fajnie wyglądające, kompaktowe urządzenie, które oferuje bardzo przyzwoite parametry pracy i które jest niesłychanie łatwe w obsłudze. Zobaczcie zresztą sami jak się prezentuje w akcji: