HP z nową i tanią technologią w druku!

HP z nową i tanią technologią w druku!

W dzisiejszych czasach wybór drukarki bywa kłopotliwy. Jedne przeznaczone są do domowego użytku inne nastawione są na pracę w biurze. W jednych wydrukujemy piękne zdjęcia, w innych dużą ilość dokumentów. Wybór jest ogromny, jednak w dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam nowość, która cieszy się dużym zainteresowaniem od pierwszego dnia kiedy pojawiła się w ofercie naszego sklepu. Mowa tutaj o urządzeniu wielofunkcyjnym HP Ink Tank 319!

Każdy z nas chce drukować więcej, zachowując wysoką jakość przy niskich kosztach eksploatacji. Wiecie, że jest to możliwe? Atramentowy druk w drukarce Ink Tank 319 pozwala na maksymalne obniżenie kosztów drukowania, a niezwykle wydajne tusze pozwolą na stworzenie tysięcy wydruków!

Czym Ink Tank wyróżnia się od innych urządzeń?

Przede wszystkim ma w sobie to, czego wszyscy oczekują – niewielkie rozmiary, niski koszt eksploatacji i fantastyczną jakość kolorowych wydruków!  W czym tkwi sekret? Chodzi tutaj o technologię druku. Zastępuje ona znane do tej pory kardridże, butelkami z tuszem, które dzięki specjalnym pojemnikom, można cały czas dolewać. Zagwaranrtuje nam to pełną kontrolę nad ich stanem.

Dodatkowo jest to technologia atramentowa, a jak dobrze wiemy, tusze są znacznie tańsze od tonerów. Nie znaczy to jednak, że wydajność buteleczek GT51 i GT52 jest mała. Podstawowy czarny tusz starczy na 5 tys. wydruków, a każdy z kolorów na 8 tys! Robi wrażenie, prawda?

Skupiliśmy się tylko na drukowaniu, a przecież jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala nie tylko drukować, ale także skanować, czy kopiować.

HP Ink Tank 319 polecamy przede wszystkim do użytku domowego, ale swoje zastosowanie znajdzie także w małych biurach. Jego cena to zaledwie 599 zł brutto.