Idealne urządzenie do biura – Canon MF426DW!

Idealne urządzenie do biura – Canon MF426DW!

Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki dzielą się na te, których używamy na co dzień w domach i te, które służą nam w pracy. Różnią je przede wszystkim możliwości jakie oferują oraz wymiary. W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam trochę o urządzeniu, które idealnie nada się do biura – Canon MF426DW.

Każde biuro wymaga od swojego sprzętu zupełnie czego innego. Czego w takim razie można oczekiwać po urządzeniu wielofunkcyjnym Canon MF426DW?

Przede wszystkim jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala na drukowanie, kopiowanie, skanowanie a nawet faks. Nie wydrukujemy w nim niestety kolorowych stron – jest to urządzenie monochromatyczne o dobrych parametrach prędkości (38 str./min) i jakości druku. W końcu nie każda firma oczekuje ładnych zdjęć, tylko wydajności pod względem drukowanych dokumentów.

Kolejna ważna rzecz, to pojemny podajnik arkuszy, który zmieści do 250 stron kartek A4, A5 i A6. Dodatkowo posiada też automatyczny druk dwustronny a samo urządzenie można podłączyć zarówno przewodowo za pomocą kabla jak także bezprzewodowo dzięki WiFi.

Ważnym argumentem jest także to, że wraz z zakupem Canona MF426DW w zestawie dołączony jest oryginalny czarny toner Canon 052 o wydajności do 3100 arkuszy!

Zobaczcie sami jakie możliwości ma urządzenie:

 

Pozostaje więc zastanowienie się nad zapotrzebowaniem własnej firmy. Jeżeli zależy Wam na szybkim i bezproblemowym druku dokumentów nie zastanawiajcie się dłużej tylko postawcie na Canona MF426DW!

W przypadku pytań dotyczących tego lub innego sprzętu służymy pomocą pod numerem 22 290 77 77 lub pod mailem bok@ale.pl