Inteligentne tablice rejestracyjne mogą ułatwić nam jazdę samochodem!

Inteligentne tablice rejestracyjne mogą ułatwić nam jazdę samochodem!

Sztuczna inteligencja to niepodważalnie niezwykły przełom nie tylko w branży elektronicznej, ale także w codziennym życiu. Kolejnym elementem, który tylko potwierdza to stwierdzenie, to podejmowane testy inteligentnych tablic rejestracyjnych w Dubaju, które mają w prosty sposób ułatwić komfort jazdy oraz poprawić jego jakość!

Zastosowanie inteligentnych tablic rejestracyjnych w samochodach ma znacznie poprawić jakoś każdego kierowcy. Zastosowanie to przyczyni się do większego bezpieczeństwa i znacznego skrócenia czasu innym kierowcom. Zapowiada się naprawdę znakomicie!

Na czym polega test?

Wyobraźcie sobie sytuację, w której niewielka stłuczka powoduje olbrzymie opóźnienie na drodze z/do pracy, lub Wasz wypadek wydarzył się na odludziu i nikt go nie widział. Niezbyt komfortowe, prawda? Inteligentne tablice rejestracyjne mają w testach alarmować o takich sytuacjach innych kierowców. Każdy wypadek zostanie odnotowany u innych, a wypadek nasz od razu zostanie skierowany do odpowiednich służb.

To nie wszystko! Wszelkie parkowania w miejscach płatnych będą od razu ściągane z naszego konta. Akurat w tym wypadku mogą trafić się zwolennicy i przeciwnicy, ponieważ jest to kolejna rzecz, która może pobierać pieniądze z naszego konta bez naszej ingerencji. Są też korzyści wynikające z braku konieczności pamiętania o takich rzeczach, co wielokrotnie uratuje nas od niepotrzebnego mandatu.

Cena takiej tablicy jeszcze nie jest znana, a testy mają zakończyć się w listopadzie i wtedy ostatecznie dowiemy się, czy technologia trafi w świat.

A czy Wy zainwestowalibyście w taką tablicę?