Jaka drukarka do 1000 zł dla małej firmy? #alepoleca

Jaka drukarka do 1000 zł dla małej firmy? #alepoleca

Drukarki to urządzenia niezbędne w każdym biurze, ale wybór odpowiedniego modelu dla małych firm może być trudny, zwłaszcza gdy budżet jest ograniczony do 1000 PLN. W tym artykule omówimy kilka modeli drukarek HP, które mogą być odpowiednie dla małych firm.

 

HP Inc. Drukarka LaserJet M110we alepl - drukarka do 1000 zł

HP LaserJet M110we to bezprzewodowa drukarka laserowa, która oferuje szybkie drukowanie w rozdzielczości 600 x 600 dpi, co gwarantuje optymalną jakość dla drukowania tekstu. Ma możliwość drukowania z różnych urządzeń, w tym z komputera, smartfona czy tabletu. Posiada również opcję drukowania dwustronnego, co pozwala na oszczędność papieru.

 

HP LaserJet M140we w alepl - drukarka do 1000 zł

Kolejną propozycją jest HP LaserJet M140we, która również oferuje szybkie drukowanie w rozdzielczości 600 x 600 dpi, ale dodatkowo umożliwia drukowanie kolorowe. Jest to drukarka sieciowa, co oznacza, że można ją podłączyć do sieci firmowej i korzystać z niej z różnych urządzeń. Oferuje również opcję drukowania dwustronnego oraz skanowania.

HP DeskJet 2710e w ale.pl - drukarka do 1000 zł

Jeśli zależy nam na drukarce atramentowej, warto zwrócić uwagę na HP DeskJet 2710e. Jest to kompaktowa drukarka, która oferuje drukowanie w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi, co zapewni jakość szczególnie w przypadku wydruku zdjęć. Posiada możliwość drukowania z różnych urządzeń oraz skanowania. Oferuje również opcję drukowania dwustronnego, ale należy pamiętać, że w przypadku drukowania dużych ilości, koszt tuszu może być znaczny.

HP Envy 6020E w ale.pl - drukarka do 1000 zł

HP Envy 6020e to kolejna propozycja drukarki atramentowej, która oferuje drukowanie w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Jest to bezprzewodowa drukarka, co oznacza, że można z niej korzystać z różnych urządzeń. Oferuje również opcję drukowania dwustronnego oraz skanowania.

HP Envy 6420E w ale.pl

HP Envy 6420e to drukarka atramentowa, która oferuje drukowanie w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Jest to drukarka sieciowa, co oznacza, że można ją podłączyć do sieci firmowej i korzystać z niej z różnych urządzeń. Oferuje również opcję drukowania dwustronnego oraz skanowania.

HP DeskJet 3750 All-in-One Printer w ale.pl drukarka do 1000 zł

HP DeskJet 3750 All-in-One Printer to kolejny interesujący model, który warto rozważyć przy wyborze drukarki do małej firmy. Urządzenie to oferuje drukowanie, skanowanie i kopiowanie w jednym. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zajmować jak najmniej miejsca, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich biur. Dzięki technologii HP Instant Ink użytkownik może zaoszczędzić na kosztach tuszu, zamawiając go bezpośrednio u producenta w oparciu o program subskrypcyjny. HP DeskJet 3750 oferuje także drukowanie bezprzewodowe z różnych urządzeń oraz możliwość drukowania dwustronnego.

ENVY Inspire 7221e w ale.pl - drukarka do 1000 zł

Na koniec, dla firm, które potrzebują drukarki, która pozwoli na drukowanie zdjęć, polecamy HP ENVY Inspire 7221e. Jest to drukarka atramentowa, która oferuje drukowanie w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi i pozwala na drukowanie zdjęć bez marginesów. Ma możliwość drukowania z różnych urządzeń oraz skanowania. Oferuje również opcję drukowania dwustronnego, ale należy pamiętać, że koszt tuszu może być znaczny przy drukowaniu dużej ilości zdjęć.

Przy wyborze drukarki do małej firmy, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak: koszt zakupu, koszt eksploatacji, szybkość drukowania, rozdzielczość, opcje dodatkowe (np. skanowanie, drukowanie dwustronne) oraz gwarancję producenta.

W przypadku drukarek laserowych, koszt eksploatacji może być niższy niż przy drukarkach atramentowych, ale koszt zakupu jest zazwyczaj wyższy. Drukarki atramentowe są zazwyczaj tańsze w zakupie, ale koszt tuszu może być znaczny przy drukowaniu dużych ilości.

Drukarka do 1000 zł – ostatecznie, wybór zależy od indywidualnych potrzeb firmy. Warto jednak zwrócić uwagę na modele, które oferują możliwość drukowania z różnych urządzeń, opcję drukowania dwustronnego oraz gwarancję producenta. Dzięki temu, firma może mieć pewność, że wybrana drukarka będzie służyła przez długi czas i nie będzie stanowić kosztownego problemu.

 

W razie wątpliwości lub pytań – napisz e-mail na adres oferta@ale.p lub zadzwoń do nas pod numer 22 290 77 77.