Nasz własny laptop dla każdego musi spełniać zupełnie inne funkcje, jednak dwie z nich są najważniejsze: ma być wydajny oraz funkcjonalny a także dobrze się prezentować. Designy przenośnych komputerów są różne, a każdy producent na co innego w swoich modelach zwraca uwagę. Dzisiaj przedstawimy Wam jeden z modeli HP, które wyróżniają się swoim kolorem, który jest… złoty!

Jako sklep internetowym z dużym wyborem laptopów często słyszymy najróżniejsze pytania w kierunku preferowanego sprzętu. Jedni patrzą na ich rozmiar, inni wnętrze a jeszcze inni na… kolor! Nawet nie wiecie jak z pozoru nieznaczący nic walor wpływa na wybór przez kogoś urządzenia. Laptop HP 15-bs046nw doskonale sprawdzi się nie tylko pod względem wydajności, ale także niespotykanego zbyt często wśród laptopów koloru.

Czym wyróżnia się model HP 15-bs046nw?

Poza wspomnianym wcześniej złotym kolorem, jego wnętrze zasługuje na pełen podziw. Zacznijmy od nowoczesnego procesora i5 7 generacji, który jak na obecne standardy prezentuje się naprawdę dobrze. Dla zachowania bezproblemowej pracy, producent postanowił zadbać także o dużą ilość pamięci RAM o pojemności 8GB. Standardowy wymiar ekranu 15,6” w rozdzielczości WLED (1920×1080) pozwoli cieszyć się wysokojakościowym obrazem i zapewni dobrą widoczność każdego detalu.

Największym jednak plusem jest zamontowanie dwóch dysków w urządzeniu. Jednym jest nowoczesny dysk w technologii SSD o pojemności 256GB, który pozwoli na jeszcze szybszą funkcjonalność zainstalowanych na nim programów czy nawet systemu operacyjnego. Dodatkowo zamontowany został tradycyjny dysk HDD o pojemności 1TB, który pozwoli na znacznie większą możliwość przechowywania plików.

Dodatkowo gdyby dla kogoś ilość dysków była za duża, istnieje model o tych samych parametrach jednak bez dodatkowego dysku HDD – HP 15-bs047nw.

Zachęcamy do zakupu – w przypadku potrzeby dobrania zupełnie innego modelu, zapraszamy do kontaktu pod mailem: bok@ale.pl oraz telefonem 22 290 77 77