Choć branża telefonów komórkowych jest ogromna, to nie wszystkim markom udaje się dotrzeć do szerszej publiczności. Wielu producentów próbuje swoich sił, by sprostać oczekiwaniom ludzi, lecz często brakuje pomysłu, wykonania czy dobrej ceny. Czego oczekuje dzisiejszy użytkownik? Chce wysokie osiągi w korzystnej cenie. Czy ktoś z mniej wpływowych marek może temu sprostać? Odpowiedzią może być nowy model chińskiego producenta Leagoo – T5c!

Wymagania klienta są coraz wyższe i nie wystarczy już dotykowy ekran i aparat, by zwrócić uwagę potencjalnego klienta. Teraz liczy się wnętrze telefonu, jego wykonanie no i możliwości. Światowe marki, takie jak Samsung, LG, Huawei, czy Apple (które z łatwością znajdziecie w naszym dziale smartfonów) nie mają problemu z przykuciem uwagi. Gorzej wygląda sprawa przy mniejszych firmach, które często niesłusznie są pomijane. Czy marce Leagoo się uda? Zobaczmy co oferuje.

Wnętrze

Obecnie teleony coraz bardziej przypominają komputery, a ich wnętrze często przewyższa osiągi niejednego laptopa, czy urządzenia stacjonarnego. Co znajdziemy we wnętrzu T5c? 8-rdzeniowy procesor Intela X86 Airmont o taktowaniu 1.8GHz, pamięć wewnętrzną 32GB oraz pamięć RAM 3GB. Dodatkowo nie musimy martwić się o szybkie rozładowanie, bowiem o wszystko dba bateria o mocy 3000mAh

To wszystko?

Otóż nie! Miłośnicy robienia mobilnych fotek nie będą zawiedzeni, bowiem dużą zaletą urządzenia jest posiadany podwójny tylni aparat z obiektywem Samsunga. Wysoka jakość gwarantowana! Ponad to znajdziemy tutaj czytnik linii papilarnych, model LTE 6 kategorii, a rozdzielczość ekranu będzie w jakości FHD i przekątnej 5.5”.

 

Ku uciesze wszystkich, sugerowana cena smartfona Leagoo T5c wynosi ok. 460 zł, a sam telefon ma ukazać się już niebawem!

 

Miłośnicy wysokiej jakości w korzystnej cenie nie mogą tego przegapić!