Messenger wprowadza nową funkcję!

Messenger wprowadza nową funkcję!

Nie tak dawno pisaliśmy o możliwości cofnięcia wysłanej wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej. Teraz krążą słuchy, że Facebook wprowadzi identyczną funkcję na Messengerze, która pozwoli nam uniknąć wielu mniej komfortowych sytuacji spowodowane zbyt szybkim działaniem.

Jak wiele wysłanych przez Was wiadomości trafiło do nieodpowiedniej osoby, lub jej treść nie była tą, o którą Wam chodziło? Takie sytuacje przytrafiają się niemal każdemu, dlatego Facebook testuje teraz nową funkcję, której działanie polega na możliwości cofnięcia naszej wiadomości, by osoba, do której została ona wysłana jej nie przeczytała.

Żyjemy w czasach, w których pośpiech jest normalną rzeczą. Załatwianie spraw biznesowych za pośrednictwem portali społecznościowych staje się codziennością w firmach. Facebook o funkcji „Unsend” wspominał już przeszło pół roku temu, jednak od tego czasu nie było żadnego odzewu o przeprowadzanych testach oraz innych informacjach dotyczących funkcji. Wszystko jednak zmieniło się niedawno, kiedy plotka została oficjalnie potwierdzona przez twórców.

Jeszcze nie ma dokładniejszych informacji dotyczących tego, ile czasu będziemy mieć na cofnięcie wysłania. Prawdopodobnie będzie to wyglądało tak samo, jak w przypadku funkcji na Gmailu, czyli kilka-kilkanaście sekund.

Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie funkcji „Unsend” ponieważ wiemy, że na pewno znajdzie ona swoje zastosowanie wśród wielu użytkowników.