Olśniewający HTC U11!

Olśniewający HTC U11!

HTC U11 łączy w sobie wzornictwo inspirowane żywiołem wody z zupełnie nowym sposobem interakcji poprzez uścisk. Do tego zaawansowany system audio, z najlepszymi w swojej klasie aparatami oraz integracją ze sztuczną inteligencją.

Firma zaprezentowała właśnie U11, czyli pierwszy na świecie telefon z rewolucyjnym systemem interakcji poprzez uścisk. Na dodatek HTC U11 wyposażono w rozwiązania godne najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu, czyli:

  • HTC USonic – najlepsze słuchawki HTC, teraz wyposażone także w funkcję Aktywnej Redukcji Szumów
  • Niesamowite aparaty, wyróżnione w niezależnych rankingach jako najlepsze aparaty w smartfonach
  • HTC Sense Companion, Google Assistant oraz Amazon Alexa by stworzyć jeszcze bardziej inteligentny telefon.

Pomówmy o tym ściskaniu.

HTC Edge Sense wykorzystuje zmysł dotyku do stworzenia nowego systemu interakcji z telefonem. Wystarczy ściśnięcie w dłoni, aby przy pomocy HTC Edge Sense fotografować, korzystać z Facebooka lub uruchomić inne ulubione aplikacje. Przykładowo, dzięki temu mechanizmowi włączenie aparatu jest bardzo proste. Koniec z poszukiwaniem przycisków lub dziwnego wykrzywiania dłoni. Koniec martwienia się czy w trakcie pozowania telefon nie wypadnie. Po prostu podnieś telefon, ściśnij w dłoni, uśmiechnij się i gotowe.

Inny przykład: wiadomości tekstowe. Trudno pisać, gdy jesteś w ruchu, ale z HTC Edge Sense for Voice to Text, możesz dyktować swoją wiadomość bez konieczności zatrzymania się. Delikatnie ściśnij telefon, podyktuj wiadomość i szybko ją wyślij. Możemy też dostosować gest uścisku do własnych potrzeb, zaprogramowując otwarcie emaila, uruchomienie ulubionej aplikacji lub gry, albo przypisując inną z zaproponowanych opcji. Możesz też poszerzyć możliwości, inną funkcję przypisując „krótkiemu przyciśnięciu”, a inną „ściśnięciu i przytrzymaniu”.

Ponieważ Edge Sense korzysta z nacisku dłonią na krawędź urządzania, można go wykorzystywać w każdych warunkach – w deszczowy dzień, czy nawet w rękawiczkach.

No i ten wygląd…

Sprawiająca wrażenie płynnej, powierzchnia HTC U11 powstała w technologii Optical Spectrum Hybrid Deposition. Dzięki ułożeniu warstw odbijających światło materiałów, udało się stworzyć powierzchnię, która przekształca kolory światła przy każdym poruszeniu. Zakrzywione wzornictwo stworzono sięgając po trójwymiarowe szkło z przodu i z tyłu. Podgrzewanie i zakrzywianie szkła w warunkach wysokiego ciśnienia pozwoliło na stworzenie unikalnej symetrii telefonu, który pozostaje zgrabny niezależnie od tego z której strony na niego patrzeć. HTC U11 został wyposażony w szklany, pięciu i pół calowy wyświetlacz Quad HD 3D, jest też odporny na zalanie.

Nowy telefon to także najnowsza wersja HTC USonic, wzbogaconego dodatkowo o funkcję Aktywnej Redukcji Szumów. Dzięki systemowi, co do zasady działania zbliżonemu do sonaru, USonic dostosowuje poziomy dźwięku do unikalnej budowy ucha użytkownika, czyniąc każdy odsłuch doświadczeniem skrojonym na miarę potrzeb użytkownika.

Najlepszy aparat na rynku i sztuczna inteligencja.

HTC U11 uzyskał najlepsze oceny w kategorii aparatów w smartfonach w niezależnym rankingu DxOMark. Optyczna stabilizacja obrazu oraz wybitnie szybki system ostrzenia w każdych warunkach oświetleniowych, pozwolą nam na szybkie robienie wysokiej jakości zdjęć oraz płynne nagrywanie wideo.

Co trzy głowy to nie jedna – dlatego w HTC U11 znajdziemy trzy systemy, które będą nam pomagać: HTC Sense Companion, Asystent Google oraz Amazon Alexa. To też pierwszy telefon zaprezentowany na globalnym rynku, który wykorzystuje mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 835, a więc ośmiordzeniowy bardzo wydajny procesor i z wyjątkowo niskim poborem prądu.

HTC U11 jest w naszej ofercie. Zobaczcie też naszą recenzję z testów tego smartfona: