Najlepsze drukarki dla domu – TOP 3 najciekawszych propozycji

Najlepsze drukarki dla domu – TOP 3 najciekawszych propozycji

Pytacie nas często którą drukarkę wybrać do domowych zastosowań. A my… nie potrafimy jasno na to odpowiedzieć, bowiem każdy użytkownik ma inne potrzeby. Potrafimy jednak wskazać kilka przykładów, służących jako całkiem niezłe punkty wyjściowe.

Drukarki domowe nie wykonują tak ciężkiej pracy jak te kupione do biura. Zazwyczaj korzysta z nich znacznie mniej osób, drukuje się na nich mniej. Zwracaliśmy już waszą uwagę na zbiór ogólnych cech, na które warto zwracać uwagę przy zakupie nowej drukarki. Zachęcamy do zapoznania się z takimi notkami, jak:

 

Teraz, na waszą prośbę, trzy propozycje z naszej strony. Czy najlepsze? No cóż, niezupełnie, bowiem może się okazać, że ty akurat do swoich potrzeb powinieneś kupić inny model. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, wspólnie pomożemy ci ustalić najlepszy dla ciebie wybór. A teraz, by nie przedłużać, nasze trzy sezonowe gwiazdy:

HP DeskJet GT 5820 – ekonomiczne i wielozadaniowe

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet GT 5820 umożliwia wydrukowanie nawet 8000 stron w kolorze lub 10000 stron w czerni za sprawą jej innowacyjnego systemu stałego zasilania w atrament przy cenie blisko 25 zł za butelkę, druk jednej strony czarno-białej kosztuje 0,01 grosza, a strony kolorowej – 0,02 grosza. Uzupełnianie atramentu jest łatwe dzięki innowacyjnemu systemowi HP, który zapobiega rozlaniu płynu. Podczas podłączania butelek do zbiornika, nie ma potrzeby dodatkowego ich ściskania. Przezroczyste zbiorniki ułatwiają natomiast kontrolę poziomu atramentu.

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet GT 5820 z bardzo ekonomicznym systemem umożliwia osobom pracującym zdalnie łączenie się z poziomu telefonu lub tabletu. Do skonfigurowania nowo zakupionego sprzętu wystarczy urządzenie mobilne. Nawet bez sieci bezprzewodowej, funkcja Wi-Fi Direct umożliwia bezpośrednie podłączenie drukarki do urządzenia mobilnego.

HP Officejet Pro 8720 – dla domowego biura

Drukarka ta oferuje wyjątkowo korzystny stosunek wartości do ceny przy zachowaniu profesjonalnej jakości wydruków kolorowych. Zapewnia też oszczędności finansowe dzięki wysokiej jakości druku w kolorze przy koszcie wydruku strony niższym niż w przypadku urządzeń laserowych, poprzez zastosowanie technologii strumieniowej.

OfficeJet Pro 8720 świetnie nadaje się do drukowania raportów i maili. Drukuje dokumenty, które są odporne na wodę, rozmazanie czy blaknięcie. Nie zabrakło też mechanizmu bardzo szybkiego drukowania dwustronnego i automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy. No i nie zapominajmy o drukowaniu zbliżeniowym z urządzenia przenośnego dzięki wbudowanemu modułowi NFC.

Brother HL-3170CDW – w prostocie siła

A co jeśli nie potrzebujemy bajerów? Nieistotne są dla nas funkcje kopiarki, skanera, nie chcemy też jakichś specjalnych funkcji do zdjęć czy innych dodatków? Jeśli interesuje nas solidny koń roboczy, który posłuży nam przez długie lata do jednego, prostego celu, jakim są wydruki w kolorze? Brother HL-3170CDW wydaje się być świetną propozycją.

Drukarka ta może pracować zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Prędkość druku oferowana przez drukarkę HL-3170CDW wynosi nawet do 22 stron na minutę, zarówno w opcji monochromatycznej, jak i kolorowej. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wydruków o wysokiej rozdzielczości (2400 x 600dpi), jak również oferuje automatyczny druk dwustronny.

A zastosowanie wydajnych, kolorowych tonerów, pozwalających na wydrukowanie nawet 2200 stron z zachowaniem najwyższej jakości, pozwala na znaczące ograniczenie kosztów druku.  HL-3170CDW oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych.