Najlepszy rejestrator do 200PLN? Sprawdzamy wideorejestrator Navitel MSR300 GPS – jakość, cena, prosta obsługa.

Najlepszy rejestrator do 200PLN? Sprawdzamy wideorejestrator Navitel MSR300 GPS – jakość, cena, prosta obsługa.

Dzisiaj zajmiemy się niezwykle istotnym gadżetem dla każdego kierowcy – kamerą samochodową, a konkretnie będzie to wideorejestrator NAVITEL MSR300 GPS. W dzisiejszym świecie, gdzie drogowe zdarzenia mogą mieć znaczący wpływ na nasze życie, posiadanie solidnego rejestratora jest nie tylko praktyką, ale wręcz koniecznością. Przyjrzyjmy się zatem kluczowym aspektom tego urządzenia.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

1. Doskonała jakość nagrywania – widoczność w detalu:

Wideorejestrator NAVITEL MSR300 GPS dzięki sensorowi optycznemu C2399 z Night Vision, oferuje rozdzielczość Full HD (1920×1080), co gwarantuje nie tylko czystość obrazu, ale także precyzyjne detale. To kluczowe przy udokumentowaniu wydarzeń na drodze w każdych warunkach oświetleniowych. Kąt widzenia obiektywu 140° to w tej półce cenowej rejestratorów to naprawdę bardzo dobry wynik oraz gwarancja, że będziemy na swoim nagraniu mieli doskonale widoczną nie tylko drogę przez nami ale również to co znajduje się nawet na poboczu.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

2. Wygodna obsługa – dla każdego kierowcy:

Projekt MSR300 GPS kładzie nacisk na prostotę obsługi. Intuicyjny interfejs sprawia, że nawigacja po menu jest łatwa, a dostęp do funkcji – szybki. Nawet osoby nieobeznane z nowoczesnymi gadżetami szybko opanują tajniki obsługi tego urządzenia.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

3. Funkcja GPS – śledzenie podróży i bezpieczeństwo:

Wbudowany moduł GPS to nie tylko narzędzie do śledzenia trasy. To także dodatkowe zabezpieczenie w sytuacjach awaryjnych, takich jak kradzież samochodu. Analiza trasy i prędkości staje się łatwa i dostępna.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

4. Wykrywanie kolizji – bezpieczeństwo w krytycznych momentach:

Dzięki czujnikowi wstrząsów G-senor, wideorejestrator MSR300 GPS automatycznie rejestruje nagranie przy nagłej zmianie prędkości lub wstrząsie, co jest bezcenne przy zgłaszaniu szkód do ubezpieczyciela. Zapewnia pełen zapis każdej sytuacji na drodze.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

5. Tryb parkingowy – spokój na parkingu:

Tryb parkingowy to idealne rozwiązanie dla osób, które pozostawiają swoje pojazdy na otwartym parkingu. Kamera rejestruje obraz, a w przypadku wykrycia ruchu automatycznie uruchamia nagrywanie, zapewniając dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

6. Duża pamięć – bez ograniczeń w nagrywaniu:

Slot na kartę microSD do 128 GB daje możliwość zapisu wielu godzin materiału. To oznacza, że nie musisz się martwić o częste kasowanie, a każda podróż może być udokumentowana w pełni.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

7. Stosunek jakości do ceny – inwestycja w bezpieczeństwo:

Wideorejestrator MSR300 GPS to nie tylko urządzenie wysokiej jakości, ale także dostępne w przystępnej cenie. Inwestycja w ten wideorejestrator to inwestycja w bezpieczeństwo, które przecież nie ma ceny.

Wideorejestrator Navitel MSR300 GPS

8. Dostępność zestawów dla pełnej satysfakcji:

Wideorejestrator Navitel MSR3000 GPS jest dostępny w różnych zestawach, aby spełnić różnorodne potrzeby użytkowników. Oprócz bazowej wersji, dostępnej tutaj, można również zakupić zestaw z kartą pamięci 32GB tutaj lub 64GB tutaj. Ponadto, dla jeszcze większej wygody, dostępny jest zestaw z kartą 64GB oraz adapterem zasilania Smartbox Navitel, pozwalającym cieszyć się nagraniami zarówno podczas jazdy, jak i w trybie parkingowym – szczegóły tutaj.

Podsumowanie: Dlaczego warto wybrać wideorejestrator NAVITEL MSR300 GPS?

Wideorejestrator ten to niezastąpiony towarzysz każdej podróży. Doskonała jakość nagrywania, funkcja GPS, wykrywanie kolizji, tryb parkingowy i pojemna pamięć sprawiają, że warto go mieć. Dzięki niemu poczujesz się bezpieczniej na drodze, a zawsze będziesz miał dowód na wszelkie wydarzenia. MSR300 GPS to również wygodna i prostota obsługa a uchwyt na przyssawkę pozwoli na swobodny montaż i demontaż urzadzenia i przenoszenie go m. inyymi między samochodami.

Gwarancja udanych zakupów w ale.pl

Nie czekaj, zainwestuj w bezpieczeństwo dziś!

Wideorejestrator NAVITEL MSR300 GPS to więcej niż gadżet – to inwestycja w Twoje bezpieczeństwo. Nie wahaj się i zainwestuj już dziś, zdobywając spokój na drodze. Zapewnienie sobie bezpieczeństwa na drodze staje się coraz ważniejsze w dzisiejszych czasach. Dlatego nie czekaj dłużej i zainwestuj w wideorejestrator Navitel MSR300 GPS, który dostosuje się do Twoich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji lub poradę dotyczącą wyboru odpowiedniego urządzenia, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem telefonu 22 290 77 77 lub napisz do nas mailowo na adres oferta@ale.pl. Nasi doświadczeni doradcy chętnie Ci pomogą i udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję i cieszyć się spokojem podczas każdej podróży.