Niewielka drukarka laserowa do domu – HP m15a!

Niewielka drukarka laserowa do domu – HP m15a!

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne przede wszystkim wyróżniają się na te skierowane do pracy biurowej i domowej. Pierwsza grupa to  wydajne urządzenia przystosowane do dużych ilości miesięcznych wydruków. Drugą grupę stanowią urządzenia mniejsze o nieco mniej wymagających parametrach. W dzisiejszym wpisie przybliżymy Wam drukarkę będącą idealną alternatywą do domu – HP LaserJet Pro m15a.

Ostatnio z produkcji został wycofany niezwykle popularny model, cieszący się ogromnym zainteresowaniem klientów – HP LaserJet m12a. Nie znamy dokładnej przyczyny takiego rozwiązania, jednak firma HP nie wycofała się z konstruowania małych, laserowych i niezwykle wydajnych drukarek do domu!

Czym wyróżnia się drukarka HP LaserJet Pro m15a?

Skoro o domowym sprzęcie drukującym mowa, skupmy się na tym czego od takiego urządzenia najbardziej wymagamy. Przede wszystkim niewielkich rozmiarów, dzięki którym będziemy mogli taką drukarkę postawić w każdym miejscu. Urządzenia biurowe mają to do siebie, że z reguły zajmują większa powierzchnię. W domu nie zawsze mamy ten komfort, więc czym mniejsze urządzenie, tym lepiej.

W przypadku drukarki HP LaserJet Pro m15a głównym atutem jest szybki i niezwykle wydajny druk. Rzadko kiedy urządzenie tych rozmiarów i w tej cenie jest w stanie wydrukować 18 stron w minutę, a nie da się ukryć, że często jest to kluczowa sprawa. Dodatkowo miesięczne obciążenie m15a wynosi 1000 arkuszy, więc nie musimy się obawiać o przeciążenie – w końcu 1000 stron to wcale nie tak mało, jak na miesięczny tryb pracy.

W drukarkach atramentowych częstym problemem jest zasychający tusz. Tutaj pojawia się druk laserowy, więc nawet jeżeli przez dłuższy czas nie będziemy korzystać z drukarki, nic się nie stanie z materiałem eksploatacyjnym!

Drukarka HP m15a ma wiele zalet, o których z pewnością przekonacie się we własnych warunkach domowych! Oczywiście nasz sklep oferuje dużą różnorodność dostępnych modeli, dlatego zawsze służymy pomocą z wyborem odpowiedniego urządzenia – wystarczy skontaktować się z nami za pomocą maila bok@ale.pl lub telefonu 22 290 77 77