Premiera nowego smartwacha – Amazfit T-Rex 2

Premiera nowego smartwacha – Amazfit T-Rex 2

W naszej ofercie pojawiła się nowy smartwach od Amazfita T-Rex 2. Oficjalna premiera zegarka 10 czerwca, ale już teraz można składać zamówienia, które będziemy realizowali już od 13 czerwca.
Zegarek T-Rex w swojej pierwszej odsłonie zyskał naprawdę sporą popularność i uznanie w oczach użytkowników. Nie dziwi więc, że linia doczekała się nowej odsłony – Amazfit T-Rex 2.

Smartwatch Amazfit T-Rex 2

Smartwatch Amazfit T-Rex 2

T-Rex 2 jest najbardziej wytrzymałym i zaawansowanym smartwatchem, jaki do tej pory wyprodukował Amazfit. Jego kluczowe cechy to wodoszczelność w klasie 10 ATM, technologia nawigacyjna wyposażona w podwójne pasmo z 5 systemami satelitarnymi, smartwatch został wyposażony w wysokościomierz barometryczny oraz posiada wzmocnioną konstrukcję, która może działać nawet w temperaturze tak niskiej jak -30 stopni Celsjusza.

Ponadto T-Rex2 posiada kolorowy wyświetlacz AMOLED HD z przekątną 1,39 cala, dzięki któremu jest bardzo czytelny nawet na zewnątrz w słoneczną pogodę. Silikonowy pasek odprowadzający pot zapewnia niezwykły komfort także podczas najbardziej intensywnych aktywności. Do tego należy wspomnieć o 150 trybach monitoringu: od turystycznych, po sportowe nawet te mocno ekstremalne. Amazfit t-Rex2 dokona również pomiaru tętna, natlenienia krwi jak również poziomu stresu. Precyzyjne wyniki gwarantować ma autorski system sześciu fotodiod. Do tego specyfikację zamyka pojemny akumulator, który zapewnia bezproblemowe działanie zegarka nawet do 24 dni pomiędzy ładowaniami.

Dzięki tym wszystkim zastosowaniom T-Rex 2 jest wręcz idealnym zegarkiem dla największych poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu oraz miłośników ekstremalnych sportów. Więcej informacji i wszystkie możliwości nowego T-Rexa można sprawdzić w sklepie ale.pl – klikając tutaj.

Jeżeli macie więcej pytań o smartwatch Amazfit T-Rex2 śmiało skontaktujcie się z naszą infolinią pod numerem 22 290 77 77 lub piszcie na adres oferta@ale.pl, a nasi konsultanci rozwieją zapewne wszelkie wątpliwości.