Ranking fotopułapek – najlepiej sprzedające się modele w 2023 roku.

Ranking fotopułapek – najlepiej sprzedające się modele w 2023 roku.

Początek nowego roku to świetny moment na podsumowanie poprzedniego i największych hitów sprzedaży. Również w przypadku fotopułapek oraz najpopularniejszych modeli. Przygotowaliśmy ranking, który na bieżąco aktualizujemy i pokazujemy najlepsze sprzęty w #alecenach, które możesz wybrać dla siebie!

 

 

Fotopułapka Denver WCM-8010

Zaczynamy nasz ranking od fotopułapki duńskiej firmy Denver, model WCM-8010. Monitoruj otoczenie i sprawdzaj, co dzieje się w Twojej okolicy w dzień i w nocy. Sprawdzi się zarówno do obserwacji okolicznych zwierząt oraz monitoringu dookoła domu lub posesji. Włóż kartę SIM by móc odbierać zdjęcia wysłane przez MMS lub na adres e-mail, gdziekolwiek jesteś. Denver WCM-8010 poradzi sobie w każdych warunkach. Jest odporna nawet na ulewy, co zapewnia standard wodoodporności IP65. Praca i monitoring pod osłoną nocy – dzięki 42 diodom IR fotopułapka wychwyci ruch także w nocy i zawiadomi Cię o tym. Jej kolor zapewni doskonały kamuflaż, a tryb czuwania aż do 3 miesięcy zapewni bezpieczeństwo bez konieczności ciągłej obsługi. Przekonaj się sam co potrafi Denver WCM-8010!

 

Noktowizor Denver NVI 450

 

Drugie miejsce w rankingu to urządzenie do aktywnego oglądania przyrody po zmroku i nie tylko. Jeśli statyczna fotopułapka to za mało – mamy idealne rozwiązanie. Noktowizor Denver NVI 450 to świetny sprzęt zarówno do amatorskich zabaw, jak i poważniejszych zadań. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom jak 5-cio krotny zoom optyczny, a dodatkowo 5-cio krotny zoom cyfrowy, zapewni Ci ostry obraz w zakresie od 2 do 200 metrów. Zarówno w dzień jak i w nocy! Co więcej, wbudowana lampka LED wychwyci niewidoczne dla ludzkiego oka szczegóły, a wszystkie zdjęcia i filmy Denver NVI 450 zapisze na karcie SD. Brzmi ciekawie? Niech Denver NVI 450 zaskoczy i Ciebie!

 

 

Fotopułapka Denver WCS-5020

Trzecie miejsce należy do małego urządzenia, ale tylko jeśli chodzi o rozmiar obudowy. Jego możliwości i parametry nadal są wielkie – to Denver WCS-5020. Pomimo niewielkich rozmiarów pozostaje bardzo użyteczna. Posiada obiektyw 5 MPix oraz automatyczny filtr podczerwieni, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie ze zdjęciami nocą, a wszystko dzięki dwóm diodom LED. Są one niewidoczne dla potencjalnego intruza czy zwierzęcia, więc w połączeniu z małą kamerą i jej maskującym kolorem jest nie do zauważenia. Gdy Denver WCS-5020 wykryje ruch, ma błyskawiczny czas wyzwalania, bo aż 0,3 sekundy, co gwarantuje dużą skuteczność.

 

 

Fotopułapka Denver WCT-8020W

Nawet na 4 miejscu mamy dla Ciebie ciekawe propozycje. Dla osób potrzebujących mieć stały podgląd i łączność z kamerą przez Wi-Fi – kamera z pilotem w zestawie, czyli Denver WCT-8020W. Mamy tu aż 8 MPix czujnik CMOS o rozdzielczości obrazu aż 12/16/20 MP. Do tego wbudowany ekran LCD o wielkości dwóch cali, w pełni automatyczny filtr podczerwieni oraz 44 diody LED to połączenie, które zapewni Ci podgląd przez cały dzień. Zobacz Denver WCT-8020W tutaj.

 

Denver WCT-5001

Nasz ranking zamyka fotopułapka, która mimo mniejszej ilości diod LED od pozostałych fotopułapek nadal pozwala wykonywać dobre zdjęcia oraz nagrywać wideo w jakości Full HD. Denver WCT–5001 ma zamontowanie 30 diod IR oraz matrycę o rozdzielczości 5 MPix, wodoodporną obudowę oraz czujnik ruchu. Ta fotopułapka może być trafnym wyborem na początek lub do monitoringu budynków i garaży. Zobacz jak wygląda i czy Denver WCT-5001 to sprzęt dla Ciebie.

Te przykłady to nasze bestsellery i najlepiej oceniane fotopułapki w ostatnim roku. Jeśli interesuje Cię więcej modeli, zajrzyj na naszą stronę. Znajdziesz tam również gotowe zestawy z kartą SIM oraz kartą SD, by od razu po otwarciu móc cieszyć się nowym sprzętem.

Jeśli nadal zastanawiasz się lub chcesz dowiedzieć się więcej o fotopułapkach – przeczytaj nasz ostatni artykuł o fotopułapkach, gdzie szczegółowo opisujemy ich zastosowanie i najważniejsze cechy.

Nadal zastanawiasz się, jaki wybrać odpowiedni model? Zadzwoń na naszą infolinię 22 290 77 77 lub napisz na maila oferta@ale.pl , a nasi konsultanci pomogą dokonać właściwego wyboru!