Rozwijaj kreatywną współpracę dzięki dwóch nowym monitorom Z od Hewlett Packard

Rozwijaj kreatywną współpracę dzięki dwóch nowym monitorom Z od Hewlett Packard

Dodatkowy monitor przydaje się praktycznie w każdej dziedzinie branży kreatywnej. Marka Hewlett Packard zdaje się doskonale rozumieć nowe potrzeby pracowników koncepcyjnych, którzy w swojej pracy często muszą łączyć wiele różnych kompetencji i umiejętności.

Odpowiednia ilość oraz wielkość monitorów pozwalają na swobodne otwieranie na raz nawet kilku różnych programów, a jak wiadomo – kreatywność jest po prostu nowym zbiegiem okoliczności i wypadkową różnych kontekstów. Dlatego wiele osób zapewne ucieszy się na wieść, że Hewlett Packard zapowiedziało oficjalnie nowe monitory serii Z. HP ZZ24m doskonale sprawdzi się podczas konferencji i wszelkich rozwiązań wymagających dobrej łączności oraz wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Z kolei model HP Z24q 23,8 cala Quad HD z odświeżaniem 90HZ to bardzo wydajny monitor pozwalający na swobodną pracę w wielu środowiskach oraz programach kreatywnych. Połączenie obydwu monitorów wydaje się być więc rozwiązaniem idealnym dla osób, których praca opiera się przede wszystkim na generowaniu pomysłów twórczych czy burzach kreatywnych.

Szukasz monitora do biura? Skontaktuj się naszymi specjalistami! Eksperci ale.pl dobiorą odpowiedni model do Twoich potrzeb. Napisz: bok@ale.pl lub zadzwoń: 22 290 77 77.