Są przecieki dotyczące Playstation 5!

Są przecieki dotyczące Playstation 5!

Chodź miłośnicy gier video dzielą się na komputerowców oraz konsolowców, to każda informacją dotycząca nowych możliwości sprzętowych do grania wzbudza niemałe zainteresowanie u każdego. Od dłuższego czasu słyszymy o nowym sprzęcie gamingowym, wszelkich podzespołach i nowych tytułach gier, jednak tym razem doskonała wiadomość dotyczy konsoli od Sony – Playstation 5, o której wiemy już nieco więcej!

Zapowiadana nowa generacja konsoli Playstation krąży od dawna po internecie. Tym razem dzięki potwierdzonemu źródłu na popularnym portalu Reddit do wiadomości ogólnej trafiło kilak szczegółów dotyczących najnowszej wersji konsoli Playstation 5, która swoją premierę ma zapowiedzianą już w 2020 roku!

Czym będzie charakteryzować się konsola od Sony?

Dokładnej specyfikacji jeszcze nikt nie ujawnił, jednak najprawdopodobniej konsola ma być wyposażona w 8-rdzeniowe procesory AMD Ryzen. Dodatkowo urządzenie ma bez problemu radzić sobie z tytułami w rozdzielczości 4K w 60-klatkach na sekundę. Podobno deweloperskie modele konsoli trafiły już do twórców gier.

Jakich tytułów możemy spodziewać się na konsoli w pierwszej kolejności?

Najprawdopodobniej tytułami, które jako pierwsze trafią na konsolę mają być The Last of Us 2, Ghost of Tsushima i Death Stranding. Jest więc na co czekać!

Kiedy poznamy więcej szczegółów?

Premiera konsoli ma mieć miejsce w marcu albo listopadzie 2020 roku jednak prezentacja urządzenia ma nastąpić w połowie 2019 roku. Oficjalnie ma zostać zapowiedziana na PlayStation Experience 2019.

 

Jako miłośnicy wszelkich gamingowych nowości jesteśmy zachwyceni informacją o zbliżającej się nowej konsoli!