Powoli technologia wkracza na niemal każdy grunt. To samo tyczy się sportu i to nie tylko w postaci coraz to doskonalszych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie ćwiczeń. Chodzi tu także o akcesoria, które pomagają nam i sprawiają, że wszelki wysiłek nie jest tak wymagający. Przykładem mogą być specjalne opaski na rękę, które nie tylko pokazują obecną godzinę, ale także mierzą nasze kroki, puls, temperaturę otoczenia itd. Niebawem swój debiut będzie miała nowa seria od firmy Garmin – Vivofit 4!

Firma Garmin już po raz czwarty wprowadza na rynek urządzenie, które pozwoli nam zminimalizować potrzebne rzeczy podczas treningów. Vivofit 4 to doskonałe rozwiązanie dla każdego, a dzięki zapewnieniom firmy możemy mieć pewność, że opaska nie będzie wymagać ładowania przez… rok!

Czego możemy spodziewać się po Vivofit 4?

Największym atutem opasek jest ich akumulator, który bez konieczności doładowywania ma wytrzymać rok. Dodatkowo urządzenia dostosowane są do niemal każdego sportu, dzięki swojej wytrzymałej i szczelnej budowie, dzięki której użytkownik bez problemu może się z nią myć.

Vivofit 4 oferuje kolorowy i wyraźny wyświetlacz, na którym można dostrzec ilość kroków, czy ilość spalonych kalorii. Dodatkowo dzięki aplikacji Garmin Connect możemy dostosować wygląd ekranu głównego pod siebie, a także łączyć się z innymi użytkownikami. Porównywanie wyników oraz chęć rywalizacji zdecydowanie zwiększy nasz zapał do aktywności fizycznej!

 

Cena produktu oszacowana jest na 79.99$ czyli ok. 280 zł.