Szukasz prostego, funkcjonalnego telefonu komórkowego? Sprawdź modele firmy Blaupunkt!

Szukasz prostego, funkcjonalnego telefonu komórkowego? Sprawdź modele firmy Blaupunkt!

Telefon komórkowy w założeniu ma służyć do dzwonienia, wysyłania SMS-ów i ewentualnie MMS-ów. Współczesne smartfony zmieniły tę definicję i coraz częściej pełnią rolę urządzeń wielofunkcyjnych. Nie wszystkim to odpowiada. Poza tym nie każdy potrzebuje „wypasionego” telefonu z ogromnym ekranem, który jest drogi, nieporęczny i łatwo można go uszkodzić. Jeśli Twoim celem jest zakup prostego, ale bardzo funkcjonalnego telefonu komórkowego, np. do pracy czy do domu (zamiast stacjonarnego), to nasz poradnik jest dla Ciebie. Zespół ale.pl przygotował kilka interesujących propozycji renomowanej firmy Blaupunkt.

Blaupunkt FXS01

Już sam wygląd tego telefonu zdradza, że mamy do czynienia z wyjątkowo poręczną słuchawką. Jest to aktualnie jeden z najmniejszych telefonów komórkowych na świecie – wielkością przypomina kartę kredytową. Zmieści się wszędzie, nawet do małej kieszeni, dzięki czemu możesz zapomnieć o wielkim aparacie wypychającym Ci kurtkę czy marynarkę.

Niewielki rozmiar wcale nie ogranicza jednak możliwości tego aparatu. Blaupunkt FXS01 oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym odtwarzacz muzyki, radio FM oraz Bluetooth. Będzie to zatem świetny wybór dla kierowców, biegaczy, rowerzystów czy nawet seniorów, którym spodobają się duże, fizyczne klawisze.

Telefon komórkowy Blaupunkt FXS01 jest dostępny w trzech efektownych wersjach kolorystycznych:

Telefon od ale.pl

Telefon Blaupunkt FXS01 – czarny

Telefon przyszłości od alep.pl

Telefon Blaupunkt FXS01 – złoty

Srebrny telefon od ale.pl

Telefon Blaupunkt FXS01 – srebrny

 

W ale.pl kupisz ten telefon w znakomitej cenie 175 złotych.

 

Blaupunkt FM01

Funkcjonalny slider od ale.pl

Telefon Blaupunkt FM01

 

Świetny wybór dla fanów klasycznych telefonów komórkowych. Blaupunkt FM01 wyróżnia się modnym przed laty rozwiązaniem, czyli sliderem – klawiaturę numeryczną odsłaniamy poprzez przesunięcie górnej obudowy.

Telefon jest wyjątkowo elegancki, ma charakter typowo biznesowy. Jednak jego siła tkwi nie tylko w wyglądzie, ale także funkcjonalności. Niewielki wyświetlacz gwarantuje znakomitą czytelność, obudowa została wykona z materiałów wysokiej jakości, a użytkownik ma do dyspozycji takie funkcje, jak aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyki, dyktafon, radio FM oraz Bluetooth.

Ogromną zaletą tego telefonu komórkowego jest funkcja Dual SIM, która pozwala jednocześnie korzystać z dwóch numerów – przyda się to osobom mającym np. aparat służbowy i prywatny. Koniec z niewygodnym noszeniem dwóch telefonów!

Blaupunkt FL01

Patrząc na ten telefon, a szczególnie trzymając go w dłoniach, trudno uwierzyć, że kosztuje tak niewiele. Pod względem jakości wykonania i użytych materiałów jest to półka premium, dlatego jeśli potrzebujesz eleganckiego aparatu – ten model będzie strzałem w dziesiątkę.

2,8-calowy ekran, aparat fotograficzny, wbudowane radio, dołączony zestaw słuchawkowy – to najważniejsze zalety po stronie funkcjonalności. Na uwagę zasługuje również efektowna obudowa z pleckami w nieco jaśniejszym odcieniu.

Telefon Blaupunkt FL01 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych:

Telefon FL01 od ale.pl

Telefon Blaupunkt FL01 – srebrny

Telefon FL01 od ale.pl

Telefon Blaupunkt FL01 – grafitowy

Trudno o lepszą propozycję w tak niskiej cenie, która w ale.pl wynosi tylko 119 złotych.

Koniecznie musimy także wspomnieć, że polecane przez nas telefony komórkowe Blaupunkt są objęte gwarancją producenta w systemie door-to-door. W razie zgłoszenia reklamacji telefon zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera, bez żadnych dodatkowych kosztów!