Tani laptop do 1000zł istnieje!

Tani laptop do 1000zł istnieje!

Zastanawialiście się kiedyś, ile tak naprawdę może kosztować laptop? Jak się okazuje nawet mniej niż 1000zł! W dzisiejszym wpisie chcemy przedstawić Wam urządzenie, które podbiło serca naszych klientów – Acer TravelMate TMB-117-M.

Wybór nowego laptopa kierowany jest dwiema wytycznymi. Pierwszą z nich są parametry, które uznamy za potrzebne i jakie oczekujemy od urządzenia. Druga to budżet jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na laptopa. Jak się okazuje nieraz nasze wymagania są zdecydowanie większe od posiadanego budżetu. Przedstawiamy rozwiązanie idealne w tej sytuacji – laptop, którego cena wynosi zaledwie 926,99 zł.

 

Co oferuje TravelMate TMB-117-M?

Przede wszystkim urządzenie jest skierowane dla osób mobilnych, którym zależy na kompaktowym rozmiarze i niewielkiej wadze. Ekran o przekątnej 11,6” i niewielka waga nieprzekraczająca 1,5 kg idealnie sprawdzi się w podróży. Dodatkowo laptop wyposażony jest w baterię, której moc pozwoli nawet na 10 godzin działania bez konieczności podłączania zasilacza.

W przypadku podzespołów sprawa wygląda następująco. Procesor Intel Celeron Dual Core o taktowaniu 1,6GHz, pamięć RAM 2GB i wbudowana karta graficzna Intel HD Graphics zadbają o komfort naszej pracy i choć nie wydaje się to zbyt dużo, to jednak zdecydowanie wystarczy do prostych zadań podczas jazdy pociągiem, autobusem lub innym środkiem transportu.

Jak sami widzicie niewielkim kosztem możecie pozwolić sobie na przyzwoite urządzenie idealnie sprawdzające się w podróży. Jeżeli Wasze wymagania są większe lub poszukujecie laptopa z innym przeznaczeniem, wystarczy się z nami skontaktować, a postaramy się dobrać odpowiednie urządzenie.

Jesteśmy dostępni pod mailem: bok@ale.pl lub telefonem 22 290 77 77.