Wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO Wide – Twoje niezawodne wsparcie na każdej trasie i w każdym samochodzie

Wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO Wide – Twoje niezawodne wsparcie na każdej trasie i w każdym samochodzie

Wideorejestratory stały się już nieodłącznym elementem wyposażenia współczesnego kierowcy. Nie tylko chronią nas w przypadku wypadków drogowych, ale także mogą być nieocenionym narzędziem w sporach z innymi uczestnikami ruchu drogowego czy do monitorowania pracy za kierownicą. Jedną z propozycji, która zasługuje na szczególną uwagę, jest wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO Wide.

NAVITEL RS3 DUO WIDE

Ten wyjątkowy wideorejestrator wyposażony jest w dwie kamery, które można doskonale dostosować do przedniej szyby. Dzięki temu, można go stosować zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, jak i w vanach czy SUV-ach. Unikalna konstrukcja NAVITEL RS3 DUO Wide sprawia, że niezależnie od rodzaju pojazdu, zapewnia on pełną widoczność i doskonałą jakość nagrywania.

NAVITEL RS3 DUO WIDE

Co wyróżnia ten model? Przede wszystkim możliwość jednoczesnego nagrywania dwóch obrazów – dzięki zastosowaniu dwuch kamer w jednym urzadzeniu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy pragną mieć pełny obraz sytuacji zarówno przed, jak i w samym pojździe. Dzięki dwóm kamerom o kącie widzenia 240° każda, wideorejestrator gwarantuje pełną widoczność wszystkiego, co dzieje się wokół pojazdu.
Jednym z największych atutów NAVITEL RS3 DUO WIDE jest możliwość nagrywania w jakości 2K dzięki sensorom GC4653 2K. Dzięki nim, obraz jest wyraźny i czytelny nawet w nocy, co jest niezwykle istotne podczas jazdy po zmroku. Dodatkowo, doświetlenie podczerwienią automatycznie włącza się w słabych warunkach oświetleniowych, co zapewnia jeszcze lepszą jakość nagrań w trudnych warunkach.

Wewnętrzna kamera NAVITEL RS3 DUO Wide nie tylko doskonale uchwyci emocje podczas podróży samochodem czy jazdy terenowej, ale również stanowi doskonały monitoring dla taksówek, usług Ubera i innych pojazdów służących do przewozu pasażerów. Dzięki niej można dokładnie monitorować zachowanie pasażerów i zapewnić ich bezpieczeństwo a także kierowcy.

Niezawodność i stabilność działania to kolejne atuty tego modelu. Dzięki solidnemu montażowi i wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji, NAVITEL RS3 DUO Wide jest odporny na warunki drogowe i zmienne temperatury, co sprawia, że można mu zaufać w każdych warunkach. Wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO WIDE został wyposażony w 2-calowy wyświetlacz IPS, który zapewnia wysoką jakość obrazu oraz szeroki kąt widzenia. Dzięki temu, kierowcy mogą komfortowo korzystać z urządzenia i łatwo przeglądać nagrania. Ponadto, możliwość nagrywania w pętli oraz obsługi kart microSD o pojemności do 512 GB sprawiają, że użytkownik nie musi martwić się o brak miejsca na nagrania.

NAVITEL RS3 DUO WIDE
G-sensor oraz tryb parkingowy to kolejne funkcje, które sprawiają, że wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO WIDE wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu. G-sensor chroni pliki wideo nagrane w sytuacjach awaryjnych, natomiast tryb parkingowy umożliwia nagrywanie wszystkiego dookoła pojazdu nawet przy wyłączonym silniku.
W prezencie do zakupu wideorejestratora, użytkownik otrzymuje także voucher do aplikacji Navitel Navigator dla urządzeń z systemem Android, co z pewnością będzie dodatkowym atutem dla wielu kierowców.

NAVITEL RS3 DUO WIDE

Podsumowując, wideorejestrator NAVITEL RS3 DUO Wide to solidne i funkcjonalne urządzenie, które stanowi niezastąpiony element wyposażenia każdego pojazdu. Zapewnia on nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale także komfort i spokój podczas podróży. Dla osób ceniących jakość i niezawodność, jest to bez wątpienia doskonały wybór.

#alepromocja: Teraz, przy zakupie zestawu NAVITEL RS3 DUO Wide, otrzymasz kartę pamięci 32 GB GRATIS!- sprawdź tutaj!

Gwarancja udanych zakupów w ale.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy wideorejestratorów dostępnych w sklepie ale.pl! Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Ci dokonać właściwego wyboru przed zakupem. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 290 77 77 lub mailowo pod adresem oferta@ale.pl. Czekamy na Twoje pytania i chętnie udzielimy profesjonalnej pomocy!