Już za chwileczkę, już za momencik wyłączamy komputery, odkładamy smartfony i tablety, aby choć na moment przenieść się ze świata wirtualnego do realnego i skupić na tym, co naprawdę ważne. Święta Bożego Narodzenia to taki specyficzny czas, którego wciąż nie potrafimy zastąpić sobie Internetem czy innymi technologiami. I bardzo dobrze! Tuż przed Wigilią i Nowym Rokiem zespół ale.pl postanowił złożyć Ci, drogi Czytelniku i Kliencie, życzenia. Może sama idea jest mało oryginalna, ale my podeszliśmy do tematu nieco inaczej. Nie będziemy życzyć Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, bo to nuda i do końca roku usłyszysz to z tysiąc razy. Mamy coś o wiele ciekawszego!

Życzymy Ci niezawieszającego się komputera

Oj tak, przydałoby się, prawda? Pewnie co jakiś czas obiecujesz sobie, że zrobisz porządek z tym swoim „gruchotem” lub wymienisz go na nowy, ale ciągle brakuje czasu/pieniędzy? Może w takim razie pora uśmiechnąć się do świętego Mikołaja? Szkoda, że kolejne święta dopiero za rok… Spokojnie, zaglądaj regularnie do naszego sklepu, a na pewno niedługo upolujesz jakąś fajną promocję na porządny sprzęt!

Życzymy Ci też zawsze stabilnego i wydajnego smartfona

Tak to już z tymi smartfonami jest, że działają świetnie, ale tylko przez kilka miesięcy. Później pojawiają się „zwiechy”, resety, aktualizacje, brak miejsca, gorąca bateria i tak dalej. Musimy Ci zatem życzyć, aby tym razem było inaczej. Oby Twój telefon sprawował się lepiej, a jeśli nie wyjdzie, to cóż – pora sięgnąć do portfela i zainwestować w coś porządniejszego. Na naszym blogu przedstawiliśmy już sporo ciekawych propozycji. W święta powinieneś znaleźć chwilę na lekturę i własną analizę.

Nie wypada nie życzyć super premier technologicznych w 2018 roku

Przyszły rok nie powinien nas rozczarować. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Samsung zaprezentuje nową odsłonę smartfona z serii Galaxy S. Apple podobno też szykuje coś bardzo ciekawego, a powoli przypomina o sobie legendarna Nokia.

Sporo będzie się dziać w branży IT i gamingowej, bo Intel na pewno nie zostawi tak sukcesu AMD i procesorów Ryzen. Tradycyjnie możemy się też spodziewać nowości od producentów kart graficznych. Życzymy Ci więc, abyś znalazł coś dla siebie i miał na co zbierać pieniądze.

No i oczywiście – życzymy podniesienia skilla w ulubionej grze!

Nie ważne, czy grasz w FIFĘ, Counter-Strike czy LoL-a. Liczy się to, abyś rozwijał swoje umiejętności i czerpał jeszcze większą przyjemność z rozgrywki. Skilla można ćwiczyć na wiele sposobów, a także trochę sobie w tym pomóc i zainwestować w lepszy sprzęt: monitor, myszkę, klawiaturę etc. Jeśli byłeś grzeczny, to Mikołaj na pewno o Tobie nie zapomniał i już zazdrościmy Ci tego, co znajdziesz pod choinką!

Takie życzenia powinny Ci się spodobać, ale najważniejsze, żeby się spełniły. To jeszcze raz: wszystkiego technologicznego na Boże Narodzenie i Nowy Rok!