Z klawiaturą SwiftKey przetłumaczysz każdą wiadomość!

Z klawiaturą SwiftKey przetłumaczysz każdą wiadomość!

Chcąc utrzymywać kontakt z osobami nie mówiącymi ani nie piszącymi w naszym języku, pojawia się bariera językowa, która często uniemożliwia swobodną rozmowę. Do takich sytuacji do tej pory służyły nam odpowiednie aplikacje tłumaczące wyrazy lub całe zdania, jednak takie rozwiązanie zmusza nas do wyjścia z pisanej właśnie wiadomości. Dzięki wprowadzonej funkcji w nowej aktualizacji klawiatury SwiftKey, prowadzenie rozmów w obcym języku nie będzie stanowić problemu.

Najnowsza aktualizacja dostępna dla wszystkich użytkowników jednej z najpopularniejszych klawiatur na smartfonach i tabletach, tłumaczy na żywo pisany obecnie przez nas tekst na język, który sami wybierzemy.

Do tej pory funkcja tłumaczenia w czasie rzeczywistym było w fazie testów aż do teraz, kiedy weszła ona w życie wraz z najnowszą aktualizacją dla każdego. Możliwość wyboru preferowanego przez nas języka (niekoniecznie chodzi tylko o angielski) ułatwi rozmowę niemal z każdą osobą, zamieszkującą najdalsze zakątki świata. Teraz wpisując na bieżąco tekst, będzie on automatycznie tłumaczony na wybrany język, bez konieczności przechodzą do innej aplikacji.

Funkcja tłumaczenia korzysta z usług Microsoft Translator, która w swojej ofercie posiada bardzo dużą ilość najróżniejszych języków świata.

Choć wprowadzona przez zespół SwiftKey funkcja nie jest nowością na rynku urządzeń mobilnych (wcześniej dokonali tego Gboard firmy Google, korzystająca z tłumaczenia Google Translate), to z racji popularności klawiatury na pewno ułatwi to komunikację wielu ludziom nie tylko w sprawach biznesowych, ale także prywatnych.

Dla nas każda forma ułatwiania codziennego życia jest warta uwagi, dlatego wprowadzone rozwiązanie w mobilnej klawiaturze z tłumaczeniem w czasie rzeczywistym uważamy za bardzo trafne.