Zaskocz swoją mamę super prezentem!

Zaskocz swoją mamę super prezentem!

Kochające, współczujące, nowoczesne i podążające za trendami, służące pomocą i dobrą radą, a także potrafiące postawić się każdemu – czyli jednym słowem, nasze mamy. Choć zasługują na najlepsze traktowanie każdego dnia, to zbliżający się Dzień Matki jest idealnym momentem, by podziękować jej za wszystko co dla nas zrobiła i robi nadal. Z tej okazji chcielibyśmy pomóc w doborze odpowiedniego prezentu. Pomysłów jest wiele, a dopasowanie do każdej mamy indywidualne, jednak dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze propozycje były na tyle uniwersalne, by każdy mógł znaleźć coś inspirującego.

Kwiaty, misie czy czekoladki są dobrym lecz oklepanym pomysłem. Warto pójść krok dalej i dać coś, co zapewni większy komfort, ale także wiele innych udogodnień. W poniższym wpisie chcemy udowodnić Wam, że nie potrzeba wielkich pieniędzy, by uszczęśliwić swoją mamę.

 

 

Laptopy, do kontaktu z bliskimi i nie tylko.

Różne sytuację zdarzają się w życiu, a bardzo częstym scenariuszem jest ten, w którym przeprowadzamy się do innego miasta, kraju czy nawet na inny kontynent. W takich sytuacjach możliwość zobaczenia się z mamą jest bardzo sporadyczna, a zwykłe rozmowy przez telefon nie zawsze wystarczające. Warto więc pomyśleć o tym i podarować swojej mamie laptopa, który umożliwi nielimitowane rozmowy z możliwością ujrzenia siebie dzięki kamerze internetowej. Tutaj doskonałym rozwiązaniem będzie laptop HP 15-ra048nw, który nie tylko oferujemy w atrakcyjnej cenie, to jeszcze posiada wszystko to, czego wasza mama będzie potrzebować, a nawet więcej! Duży ekran 15,6” umożliwi dojrzenie każdej treści bez większych problemów, a wbudowana kamera internetowa pozwoli na prowadzenie wideo rozmów. Dodatkowo 4GB RAMU zadba o poprane funkcjonowanie urządzenia, a znajdujący się w zestawie system operacyjny Windows 10 Home pozwoli na korzystanie z laptopa od razu po jego otrzymaniu.

 

Rejestrator samochodowy, dla bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Prowadzenie auta wiąże się z różnymi sytuacjami, w których nasz komfort nie zawsze jest wystarczający. Chcąc zapewnić jego wyższy poziom, proponujemy zapoznanie się ze znajdującym się w naszej ofercie rejestratorowi samochodowemu Xblitz Park View, który zamontowany jest w lusterku przednim. Wysoka jakość nagrywanego obrazu pozwoli na posiadanie kontroli nad wszystkim, co dzieje się przed autem, a dołączona do zestawu kamera cofania umożliwi nam poczucie bezpieczeństwa także z tyłu samochodu. Z takim urządzeniem każda mama poczuje  się pewnie na każdej drodze.

 

Powerbank, dla utrzymania mocy w każdym miejscu.

Ile razy wyczerpana bateria uniemożliwiła kontakt z drugą osobą, albo nie pozwoliła na przekazanie ważnej wiadomości? Nie zawsze przecież jest możliwość podłączenia się do stacjonarnej ładowarki sieciowej. Nie chcąc, by taka sytuacja przytrafiła się waszej mamie, proponujemy zakup powerbanka. Zewnętrzna bateria pozwoli na naładowanie telefonu w każdym miejscu, a my na tą okazję polecamy model Intenso Q10000. Dlaczego? Ponieważ jego rozmiar oraz waga jest niewielka, a moc olbrzymia. 10000mAh najczęściej starczy nie na jedno, ale na kilkakrotne naładowanie telefonu przy tylko jednym ładowaniu powerbanka. Zapomnijcie więc o braku kontaktu z mamą, kiedy jest ona na wakacjach czy na długim spacerze.

 

Samochodowy uchwyt, dla komfortu podczas prowadzenia.

Jazda samochodem i korzystanie z telefonu to połączenie, którego szczerze odradzamy. Nie warto narażać się władzom, nie wspominając już o bezpieczeństwie. By umożliwić waszym mamom , ale także i wam spokój ducha, proponujemy zakup uniwersalnego uchwyty samochodowego Maclean MC-660, który pasuje do niemal każdego smartfona na rynku. Bycie na bieżąco z każdą ważną sprawą nawet w trakcie jazdy nie będzie problemem. Poza prostym dopasowaniem do niemal każdego mobilnego urządzenia, uchwyt można w prosty sposób wyregulować, by dostosować ułożenie dla siebie. Nie martwcie się więc więcej o bezpieczeństwo waszej mamy podczas jej prowadzenia samochodu. Z uchwytem Maclean będzie ono znacznie większe, a wy znacznie spokojniejsi.

 

W tym artykule to już wszystko, jednak na naszej stronie ale.pl możliwych pomysłów na prezent znajdziecie o wiele więcej. Jeżeli potrzebujecie więcej porad, propozycji i sugestii z naszej strony, zapraszamy do kontaktu drogą mailową na bok@ale.pl oraz pod numerem telefonu 22 290 77 77.

Koniecznie zobaczcie wszystkie nasze propozycje!