Zaskocz swoją mamę super prezentem!

Zaskocz swoją mamę super prezentem!

Kochające, współczujące, nowoczesne i podążające za trendami, służące pomocą i dobrą radą, a także potrafiące postawić się każdemu – czyli jednym słowem, nasze mamy. Choć zasługują na najlepsze traktowanie każdego dnia, to zbliżający się Dzień Mamy jest idealnym momentem, by podziękować jej za wszystko co dla nas zrobiła i robi nadal. Z tej okazji chcielibyśmy pomóc w doborze odpowiedniego prezentu. Pomysłów jest wiele, a dopasowanie do każdej mamy indywidualne, jednak dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze propozycje były na tyle uniwersalne, by każdy mógł znaleźć coś inspirującego.

Kwiaty, misie czy czekoladki są dobrym lecz oklepanym pomysłem. Warto pójść krok dalej i dać coś, co zapewni większy komfort, ale także wiele innych udogodnień. W poniższym wpisie chcemy pokazać Wam, że można połączyć dzień mamy z okazją, na podarowanie przydatnych i przemyślanych prezentów, w rozsądnym budżecie.

 

dzień mamy - kamera Denver niania elektryczna

 

Elektryczna niania Denver WiFi

Ta innowacyjna kamera WiFi pozwoli Twojej mamie czuwać nad domem i bezpieczeństwem rodziny. Wyposażona w funkcję monitorowania niemowląt, umożliwia kontrolę małych dzieci i nie tylko, z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfona. Dzięki niej mama będzie miała spokój, wiedząc, że jej bliscy są w bezpiecznych rękach. Niech Twoja mama przekona się sama, jak pomocna może być elektryczna niania od Denver.

 

dzień mamy - navitel r1050 w ale.pl

Rejestrator samochodowy, dla bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Navitel R1050 to kompaktowy wideorejestrator to doskonałe rozwiązanie dla mam, które spędzają dużo czasu za kierownicą. Nagrywanie w jakości Full HD zapewnia wyraźny obraz, a funkcja GPS pozwala na śledzenie trasy podróży. To nie tylko prezent praktyczny, ale również zwiększający bezpieczeństwo na drodze.

 

dzień mamy - waga kuchenna z misą w ale.pl

Waga kuchenna z misą i elektrycznym wyświetlaczem – pomocnik w kuchni 

Jeśli Twoja mama uwielbia gotować, waga kuchenna z pewnością będzie dla niej idealnym prezentem. Wyposażona w dotykowy panel i precyzyjny czujnik, umożliwia dokładne odmierzenie składników. Dodatkowo, wbudowana miska ułatwia proces przygotowywania potraw.

 

dzień mamy - powerbank navitel pwr20

Niezawodny Powerbank – Navitel PWR20

Powerbank Navitel PWR20 to pojemny powerbank, niezbędne narzędzie dla aktywnych mam, które często korzystają ze swojego smartfona w podróży. Dzięki dużej pojemności 20000 mAh, zapewni niezawodne ładowanie urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu i czasie. To praktyczny prezent, który przyda się w wielu sytuacjach.

 

dzień mamy - suszarka blaupunkt

Do domu i na wyprawę – turystyczna suszarka Blaupunkt

Ta poręczna suszarka turystyczna to idealny prezent dla mam, które podróżują często lub lubią aktywnie spędzać czas. Składany design i niewielki rozmiar sprawiają, że można ją łatwo zapakować do walizki. Dzięki niej mama zawsze będzie miała pod ręką suszarkę, by wysuszyć swoje włosy, lub dzieci :))

 

dzień mamy - szczoteczka Bemi

Soniczna szczoteczka do zębów Bemi SH1

Jeśli Twoja mama zwraca uwagę na higienę jamy ustnej, pragnie mieć zdrowe i piękne zęby, soniczna szczoteczka do zębów będzie idealnym prezentem. Szczoteczka Bemi SH1 z dodatkową głowicą, oferuje zaawansowaną technologię czyszczenia soniczno-wibracyjnego, która skutecznie usuwa osad nazębny i zapewnia głębokie oczyszczenie. Dodatkowo, posiada różne tryby czyszczenia i wbudowany timer, który pomaga utrzymać odpowiedni czas szczotkowania. To praktyczny i innowacyjny prezent, który pomoże Twojej mamie zadbać o zdrowie jej zębów.

 

W tym artykule to już wszystko, jednak na naszej stronie ale.pl możliwych pomysłów na prezent znajdziecie o wiele więcej. Jeżeli potrzebujecie więcej porad, propozycji i sugestii z naszej strony, zapraszamy do kontaktu drogą mailową na oferta@ale.pl oraz pod numerem telefonu 22 290 77 77.

Dla każdej mamy – składamy najserdeczniejsze życzenia!